Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kedves Hölgyek, Fiatal Anyukák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek, Fiatal Anyukák. Egyetértetek azzal hogy a flört mindenkinél esélyes akár online is? Lassú víz partot mos persze megfelelő inteligencia mellett?

Figyelt kérdés

2016. márc. 16. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Szóval flörtölnél egy házas fiatal anyukával? Szerintem ez nem helyes.
2016. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Látom megtaláltad a polcon a közhelyszótárat. :)
2016. márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Megfelelő inteLLigencia mellett ügyelhetnél a központozásra, így nehezen értelmezhető az írásod.

Egyébként a flörtölés teljesen ártalmatlan, bár ki mit ért alatta. A férfiak egy része szexcsetelni szeretne flört címén, pedig nem ezt jelenti.

Én őszintén bevallom és vállalom, hogy tartós párkapcsolatban/házasságban is szoktam néha flörtölgetni, bár nem online, ez ugyanis azt jelentené, hogy keresem a lehetőségét.

Az ismeretségi körömben sokkal "veszélytelenebb", hiszen ott pontosan ismerik a helyzetemet, tiszteletben tartják a kapcsolati státuszomat. Flörtölésnél még soha nem mentem tovább.

2016. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, teljes mértékben.
2016. márc. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha neked elég annyi, hogy nő csak flörtölget, ajánlkozik játékosan, de nem szándékozik semmit adni, nyújtani és elvenni sem, akkor hajrá. Vannak pasik, akik ezt élvezik a legtöbben hülyítésnek veszik.


Amit a 3-as ír, nekem az is gáz, h az ismeretségi körében flörtölget, mert hogy róla úgyis mindenki tudja, h foglalt. Jah, és akkor így büntetlenül játszadozhat, szórakozhat. Szép. Remélem, egyszer emberére akad, aki jól leosztja a sok ismerős előtt és elvezsi a kedvét ettől az önző, buta, céltalan, értelmetlen játszadozástól.

2016. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2016. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ...az "ártatlan" flört van hogy átcsap élesbe.Szerintem gáz,ha valaki anyaként flörtölget,vagy belemegy a játékba..
2016. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez így összességében marhaság.


Kezdem azzal, hogy online nem flörtölgetek, mert nincs rá igényem. Tehát nekem érthetetlen, ha valaki azért regisztrál (a példa kedvéért) társkeresőre, hogy udvaroltasson, de nincs szándékában ismerkedni.


Másrészt: attól, mert házas vagyok, és van két szép gyerekem, nem szűntem meg nőnek lenni, és egy kis flört (az ártatlan, játékos fajtából) nem fog megártani senkinek. Jó tudni, hogy még nőből vagyok, és többeknek is tetszem. Sőt, lefogadom, hogy a kedves párom is szokott csipkelődni a kolléganőivel, mert csak.

Nem mellesleg egy kis kacérkodás, és szebb húst kapok a hentesnél, frissebb árut a zöldségesnél, mert ő meg férfiből van. Ennyi. :)


Amire a kérdező utal, hogy ha egy kis flörtölésben benne van valaki, abból bármi lehet, az marhaság. Mert ha én nem akarok félrelépni, akkor nem akarok. Lejöttünk a fáról, a fejem irányít, és nem az altesti vérbőségem, és nagyjából egy éves koromtól ki tudom mondani, hogy NEM.


Az pedig, hogy mindenkinél esélyes lenne... hát kétlem.

Van akinek már ez sem fér bele a kapcsolatba, van akinél meg szimplán te nem vagy elég szimpatikus hozzá, rághatod te a fülét ezer évig, szóba se fog állni veled.

2016. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez így hülyeség. Kezdjük ott, hogy nem mindenki kapó arra, hogy vadidegenek flörtöljenek vele, van, aki kifejezetten sértőnek találja vagy tolakodónak (főleg ha nem ismerkedtetek előtte). Aztán ha valakinek nagyon rétefízlése van, megvan rá a lehetősége, hogy válogasson, és te nem jössz be neki, akkor előbb kiált ki egy tolakodó baromnak, ha erőlteted, mint hogy rácuppanjon. Akármilyen "intelligens" (igen, én sem bírom meg, hogy beszóljak, hogy intelligens létedre tudhatnád, hogy a szó 2 l-lel íratik). Főleg online, ahol kb. a képek alapján rögtön tud szűrni az ember, és nincs "rákényszerülve", hogy olyan emberekkel töltsön több időt, akik alapvetően nem az esetei, egy baráti társasággla vagy munkahellyel szemben.
2016. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!