Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Olvastam egy cikket szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam egy cikket szerintetetek igaz lehet?

Figyelt kérdés

Az volt benne, hogy a tartós párkapcsolatnak egyetlen egy titka van mégpedig az önkielégítés.

Mióta gyakran csinálom azóta kevesebb a feszütlség közöttünk, kevesebbet vitatkozunk. Szinte semmit. Szóval kezdek ebben hinni.

Nektek mi a véleményetek?



2016. márc. 21. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

az önkielégítésbe való (vagy bármi másba) menekülés nem megoldása a problémáknak hanem szőnyeg alá söprése.


mondjuk pont ma olvastam hogy megoldás sosincs az emberi tragédiákra csak irgalom :)

2016. márc. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség.
2016. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatban miért kéne önkielégítést végezni (rendszeresen)?

Nem azért vagytok együtt, mert egymást elégítitek ki testileg is?

2016. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

de kielégítjük egymást testileg, de ti még nem votlatok úgy soha, hogy megvesztek a másikért, de valami kis hülyesége miatt dacból sem csináljátok, kezdeményeztek? aztán tovább feszül a húr és még jobban összevesztek...

akkor kell elvileg lelazulni.

2016. márc. 21. 17:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, akkor lelazulsz önkielégítéssel testileg. És lelkileg?

Beszélni kell ahhoz a másikkal, hogy ne legyél rá mérges. Ha folyton önkielégítésbe menekülsz, akkor ő ezt úgy fogja venni, hogy nincs rá szükség, hogy folyton kielégítsen, mert kielégíted te magadat. Aztán jön majd ebből adódóan a feszültség, hogy ő nem elégít ki téged, mindig magadnak kell. Ebből aztán nem lesz tartós párkapcsolat...

2016. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"de valami kis hülyesége miatt dacból sem csináljátok, kezdeményeztek"

Na ez az, ami megöli a kapcsolatot. Attól, hogy valaki levezeti szexuálisan a feszültséget, a konfliktus még ott marad megoldatlanul, és később úgyis előtör másképpen.

Ok, azt aláírom, hogy ne első indulatból reagáljunk, de ezer más (hasznosabb) módja van az indulatok levezetésének. Pl. el lehet menni futni, sétálni, kitakarítani a lakást, megjavítani valamit... érett személyiségeknek meg az is elég, ha magukban elszámolnak háromig.

A gond az elmélettel az, hogy az önkielégítésnek legalább annyi hátránya van egy párkapcsolatban, mint amennyi előnye. Az önkielégítés során ugyanis sokan megszokják, hogy csak magukra kell figyelni, a másikra nem, és elég könnyen bele lehet kényelmesedni ebbe az állapotba. Hyposzexualitásnak hívják, amikor valaki igényli a szexet és a kielégülést, de a partnerre való odafigyelés, az intimitás kezdeményezése már teher számára, ezért inkább kerüli. Ebből lesznek a szexmentes párkapcsolatok.

2016. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

biztos igazad van. utolsó válaszoló egyébként annyit fűzök hozzá, hogy mi hetente legalább egyszer szexelünk, de van hogy többször is. a veszekedés, vitatkozás az minden napos. lehet nekem nem elég csak ez a heti 1-2 alkalom ezért csinálom és ezért segít.

minden nap kielégítem magam van, hogy többször is, és mondok jobbat ő is csinálja tudom.

2016. márc. 21. 17:40
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok 5 éves, hogy dacból csakazért se szóljak a másikhoz. Mondjuk eleve nem szoktunk semmin összeveszni, de ha összekapnánk valamin is, inkább azonnal próbálnánk kibékülni.

Szerintem ez a cikk valami hatalmas baromság lehet.

2016. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is sok mindent olvastam már cikkekben de ha a felük igaz volna akkor már nem létezne a világ.
2016. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 ~OnLány~ ***** válasza:

6. válaszolóval teljesen egyetértek.

És ez csak annyit jelent,hogy eel fogtok hidegülni egymástól.A problémákat tisztázni kell,nem félretenni.


Honnan tudod,hogy csinálja?

Amúgy együtt éltek?Hol csináljátok,hogy a másik ne vegye észre?Mert akkor evvel az erővel már szeretkezhetnétek is,talán mindkettőtöknek jobb lenne.


Vagy ha meg nem működik a kapcsolat,intsetek búcsút egymásnak,de először is beszéljétek meg.

2016. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!