Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetetek normális a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetek normális a párom viselkedése?

Figyelt kérdés
A párommal együtt élünk lassan fél éve.Az elejébe kijelemtette hogy nekem feleslees dolgoznom melette mert jól keres.Az elejébe adott is a pénzből mindig mikor kapta a fizetést.Vagy kitette a pénzt egy dobozkába hogy ha szükségem van valamire ott meg találom.De most már szó nélkül elteszi.És nekem nem ad belőlle.Pedig nem herdáltam a pénzt.Se semmi.
2016. febr. 11. 08:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Menj el dolgozni. Gondolod örökkè eltart? Hány èvesek vagytok? Ha elmèsz dolgozni lesz saját pènzed..nagyon egyszerű..
2016. febr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Így jártál.


Anyagilag sokkal jobban kordában lehet tartani egy nőt, mintha póráz lenne a nyakában.

Ez a típusú "férfi" pont erre hajt. Anyagilag függj tőle, és ne tudd elhagyni. Előbb aranyból van a kalitka, aztán már pofonokból.

Késő lesz, mire észbe kapsz. Addigra a baráti, családi kapcsolataid is leépíti, nincs munkád, nincs jövedelmed, tőle függ a megélhetésed. Nem tudsz költözni, nem tudsz enni sem, ha ő nem akarja.


Mire észbe kapsz, azt csinál veled, amit akar. Akár rendszeresen félreléphet, vagy meg is üthet, ordítozhat veled, akkor is tűrni fogod, mert nincs hova menned. Nem fogsz az utcára menni. Nyelsz kettőt, kicsit szipogsz, de megfőzöd az ebédet, kitakarítasz, és este borotvált pu.ncival várod, mert más választásod nincs.


Ez a függő kapcsolat eleinte jó bulinak tűnik, főleg az a része, hogy nem kell dolgozni, majd eltart.


Így jártál.


Vagy nagyon sürgősen az asztalra csapsz, és keresel egy munkát, hogy önálló bevételed legyen, független legyél, és meglegyen a lehetőséged, hogy el tudd hagyni baj esetén (ki tudj venni albérletet, tudd fizetni a rezsit, a kaját). Vagy nyelsz kettőt, megfőzöd az ebédet, kitakarítasz, és mész pu.ncit borotválni, mielőtt a fejedhez vágja, hogy más dolgod nem volt egész nap, mi a kur.vaanyádért nem tudtál ennyit megcsinálni?!


Neked nem párod van. Hanem gazdád.

2016. febr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Menj el dolgozni,függetlenedj anyagilag.

Mondjuk a barátod egy gyökér,ha már felajánlja ne dolgozz,most meg zsebre vágja az összes zsét.

Ennél csak az lesz a jobb,ha még el is kezd kicsit zsarolgatni valamivel....

2016. febr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát igen erre én is rájöttem hogy az lesz a legjobb meg a legbiztosabb ha sűrgőssen munkát keresek.És lesz saját jövedelmem.Igazatok van lehet ez volt részéről a csali én meg bedőltem.Annyi hogy elvitt bevásárolni mikor meg kapta a fizetést.És ennyi.Pénzt abszoludt az összeset zsebre vágta.Azt hiszi hogy nekem nem kellenek egyéb dolgok ruha,vagy esetleg élelmiszer néha más.
2016. febr. 11. 09:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Takarékon vagy tartva....mit mondjak?

Cselekedj!!

2016. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok nőnek ez megfelel, csak ne kelljen dolgoznia. Próbáld meg elérni, hogy egyenrangú társként tekintsen rád, keress munkát vagy hagyd el.
2016. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Itt az a baj hogy emiatt kérdést teszel fel egyáltalán. Főleg úgy hogy megkérdőjelezed azt hogy ez normális viselkedés-e a részéről. :)

Ha eszed lenne, már rég elmentél volna dolgozni. Mégis, mi a fenét csinálsz egész nap? A lébecolásból nem lehet megélni, eltartatni meg ne akard magad. Könnyű hozzászokni a kényelemhez.

Ha valaki költekezni akar, keresse meg a rávalót. Az milyen már, hogy valaki gürizik egész nap, a másik meg semmit sem csinál, csak elvárja hogy elé rakják a pénzt, és majd költekezik nyugodt szívvel? :)

2016. febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj de a párom akarta hogy ne dolgozzak.Vagyis ő akarta hogy igy legyen.
2016. febr. 11. 10:42
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem haragszom. :D

De nem gondolod hogy a józan ész azt diktálja hogy nem a semmit tevéssel töltsük az egész napot? Lehet hogy a párod is beleunt ebbe, csak nem szól.

Ha a párod azt mondja, ugorj a kútba, beleugrassz? :D

2016. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Na remek. Privit ír aztán nem válaszol. Dolgozni kell. Leírtam. Lesz saját pènzed amiből azt veszel amit akarsz.
2016. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!