Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom egy ronggyal alszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy ronggyal alszik. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Egy ève vagyunk együtt, mindig sokat aludtam nála, de csak egy hete merte elmondani,hogy egy ronggyal szokott aludni, ami kiskora óta megvan. Köpni nyelni nem tudtam, aztán mondta, hogy nem zavarna-e engem, ha akkor is elővenné ha én vele alszok, zavaromban azt mindtam, hogy csak nyugodtan.

Nagyon betegesnek tartom ezt, megbántani meg nem akarom, szeretem őt nagyob, de ez tuti nem egészsèges.

Ő 24 èves férfi, én 20 éves nő.


2016. ápr. 15. 12:24
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Édes jézus 😂

Há azért ez furi

2016. ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
74%
Bas.ki Tündi! Azt mondtad nekem, hogy nem is zavar, erre szétkürtölöd a világba?!
2016. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
44%
Még kinőheti. A mai fiatalok lassabban érnek. :) Van aki még 30 évesen is otthon van anyuci mellett.
2016. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Exem ágyában a kiskorából megmaradt kismackója is helyet kapott. Igaz nem ölelgette csak a sarokban ott volt.

A jelenlegi páromnak is megvan a régi mackója a polcán. De ő engem ölel alvásnál.

Én viszont egy plüss cica alakú párnán alszom és egy puha panda plüssel, amit a páromtól kaptam.

Nem mondom, hogy én nem néznék furán ilyen esetben, de a nőknél mégis elfogadottabb ez valamiért, ami nem fair. Rám legalábbis senki nem nézett furán emiatt még. Akkor milyen jogon ítéljük el ezt mégis?


Ha másban nem viselkedik gyerekesen, akkor szerintem nem baj. Ha más furcsa szokásai is vannak, akkor lehet, hogy érdemes lenne ezzel felkeresni egy pszichológust vagy csak beszélgetni vele a dologról, hogy kiderüljön mi az oka.

2016. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

De én rosszul vagyok még a rongy látványától is😂😂😂.

Megakarom neki mindani normálisan, de azt se tudom hogy kezdjem.

2016. ápr. 15. 12:33
 6/42 anonim ***** válasza:
95%

A barátodnak tényleg van egy furcsa szokása, viszont kérdező te szánalmas vagy.

Remélem soha az életbe nem találkozok olyan nővel, mint te vagy.


A barátodnak van egy féltett titka. Próbált is ellene tenni, mert szégyelli is és sejtette, hogy furán fogsz rá reagálni. Majd miután már MEGBÍZOTT BENNED, akkor elmondta a dolgot.

Te pedig egyszerűen a szemébe hazudtál, majd feljöttél ide pocskondiázni őt.


Minden elismerésem a felfogásodhoz. Ismét kiérdemelte a 20 éves korosztály az érzéketlen kis idióták jelzőpárost.

2016. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Mit kéne tenned?


A kakilási szokásait nem szoktad cenzúrázni?

Az én párom is egy ronggyal alszik, sőt, takaróval és párnával is. Én meg egy plüsst szoktam szorongatni éjjel, mert remekül be tudom támasztani a karomat vele. Enyhén szólva furán néznék, ha valakit ez zavarna, és őszintén szólva elküldeném a francba, mert ez a magánügyem, senkinek nem ártok vele.


Meg tudnád fogalmazni, mi ebben a beteges szerinted?

2016. ápr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
#3 ha nincs esélye elköltözni, akkor otthon is fog lakni. Miért? ki kellene költözni a híd alá?
2016. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Én egy párnát ölelgetve szoktam elaludni. Persze nem egy konkrét párnát de ha nincs egy plusz párna amit alvás közben ölelgetni tudok egyszerűen nem bírok aludni. Ettől még nem érzem magamat kevésbé épelméjűnek és az eddigi partnereim sem néztek annak. A barátod esetében én azt inkább pozitívumnak gondolnám mint betegesnek hisz ez azt mutatja hogy képes valamihez ragaszkodni ami szerintem nem hátrány. Ha téged ennyire zavar akkor mondd el neki, hogy furának tartod. Viszont azt te sem várhatod el hogy egy 24 éven át tartó mindennapos szokást csak úgy elhagyjon egyről a kettőre. Neked is meg kell próbálnod valamilyen szinten elfogadni.
2016. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
29%
Ugye nem gondoljátok ennyien komolyan,hogy ez normális dolog... !? Vicc
2016. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!