Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom nagyon lusta, addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon lusta, addig alszik, amíg meg nem unja. Mindenhonnan elkésünk, minden jó úgy, ahogy van. Ha szóváteszem, akkor balhézik, mint mindenen. Van bármi ötlet az otthagyáson kívül?

Figyelt kérdés
Igazi lusta, koffein és cukorfüggő. Én szervezek meg majdnem mindent helyette. Mit lehetne tenni?

2016. jan. 10. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért zárod ki az otthagyást? Mégis mi mást kellene tenni ilyen emberrel? Rengeteg szorgalmas, dolgos, tettrekész (igaz, nem "balhés") fiú van, akivel legalább ennyire tudnátok szeretni egymást. Szerintem kár lenne több időt pocsékolnod egy ilyenre.


F

2016. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:

ultimátumot tenni felé:vagy összeszedi magát vagy mész

nem vagy kíváncsi egy élősködőre

2016. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. jan. 10. 15:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen alapból a természete, vagy mostanában változott csak meg? Ha utóbbi, akkor vidd el orvoshoz. Ha az előbbi, akkor meg... gondolkodj el azon, hogy kell-e ez neked még hosszútávon. Ha nem, akkor dobd ki és válassz egy másik kandúrt. Gondolom nálad is sorbanállás lenne, ha szinglivé válnál.
2016. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:
Hétközben dolgozik?
2016. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cukorfüggő? Amiatt is lehet sokkal lustább. Szokjon le róla. Uhh, mondjuk én férfi vagyok, de akár férfi akár nő az illető, ki nem állhatom a pontatlanságot, késést, lustaságot. Ha te is ilyen ember vagy, ki fog idegelni a srác. Szerintem nem egymást keresitek...
2016. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vitamin és ásványianyag hiánya van. Szedess vele valamilyen multivitamin készítményt nagy dózisban (ez fontos!)pár hónapig és figyeld meg, hogy van-e változás.
2016. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálom mindet!!!
2016. jan. 10. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!