Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Engem mint a legjobb barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem mint a legjobb barátja menyasszonyát nem hîvtak meg?

Figyelt kérdés
A pàrom legjobb baràtjànak a lesz a szülinapja és nagy buli lesz. Őt meghívtàk a buliba, engem viszont nem.:( beszélő viszonyba vagyok a sràccal szóval azt sem lehet meg mondani hogy nem ismer. Ő 35 éves a pàrom 40 én 30. 2 éve vagyunk együtt fél éve vagyok a menyasszonya. Annyira rosszul esett ez nekem. :(
2016. máj. 9. 14:41
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Én nem jàrok úgy hozzàjuk màr a munkàmból adódóan sem. Nem érek rà, a többi lànyt nem tudom. Csak akkor az esküvőnkre is csak az egyikőjüket hîvjuk meg? Ha màr ők is ilyenek?
2016. máj. 9. 15:11
 12/25 A kérdező kommentje:
Szégyell? :(
2016. máj. 9. 15:12
 13/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem belőled hülyét csinált a párod. Kijelentette neked, hogy csak ő hivatalos és te nem... 100% hogy ezt csak ő akarja így.
2016. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 90-ben született F.. ***** válasza:

Egyébként nem feltétlenül a barátod / születésnapos a hunyó. Simán előfordulhat, hogy már fontos barát nem bír téged (van ilyen?) és mivel ő közelebb áll a születésnaposhoz, ezért meg kellett hozni ezt a döntést.


Sajnos nincs elég információ a probléma felderítéséhez. Kérdezd meg a párodtól nyugodtan, hogy miért nem mehetsz. Ennél jobban nem tehetsz.

2016. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
A pârom azt mondta nekem hogy őt meghîvtàk. Lehet hogy nem bîr a sràc de akkor a hétköznapokban se jópofizzon. :(
2016. máj. 9. 16:39
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy kicsit túl van dramatizálva. Nálunk ez hogy néz ki? Sokszor eljárunk egymás nélkül "bulizni", de az mindegy is. Ha a páromat hívják, engem célzottan nagyon ritkán és ez fordítva is így van. Ha úgy érezzük, akkor megszoktuk kérdezni, hogy esetleg a párom jöhet-e, vagy fordított helyzetben én mehetek-e. Szinte mindig igen a válasz, mert miért is utálnánk ki valakinek a társát a csapatból?

Egyszerűen a párod bakizott azzal, hogy nem kérdezte meg, hogy téged is vihet-e!? Lehet a baráti társaságnak evidens volt hogy mész.

2016. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem vagy olyan közvetlen kapcsolatban velük, nem hiszem, hogy akkora gáz, hogy nem hívtak meg. A szülinapi parti nem olyan horderejű társadalmi esemény, mint egy esküvő, itt nem baromi nagy illemtani baki, hogy nem hívják meg az XY párját... én legalábbis nem akadtam volna ki.
2016. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass azokra, akik próbálják rádnyomni, hogy biztos nem kedvel a haverja... inkább kérdezz rá a barátodnál, hogy van-e oka annak, hogy téged nem hívtak meg, és hogy a többi srác bnője megy-e.
2016. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
46%
Bulik íratlan szabálya, hogy mindenki vihet plusz 1 főt magával. szóval ha csak ki nem emelte, hogy te nem mehetsz, akkor kb te is meg vagy hívva. Párodat kérd meg, hogy beszéljen a sráccal, hogy kettesben mennétek, azt csá.
2016. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem kedveljük az egyik barátunk választottját, de soha nem problémázunk ezen. Most volt hétvégén a párom szülinapi bulija és meghívtuk a barátainkat. A csaj nem volt a meghívottak listáján, mert nekem nem ismerősöm, de teljesen természetes volt, hogy ő is jön.

Ha a páromat hívják valahova és nem kanbuli vagy nem munkahelyi dolog, akkor vele együtt én is hivatalos vagyok.


Vannak olyan hétvégék, amikor elmegy valami baráti vacsorának hívott valamire, amin munkáról fognak beszélni, akkor természetesen nem megyek. Ugyanúgy nem megyek, ha kifejezetten kanbuli.

Minden más esetben szerintem az a normális, ha hívják a párt.


Az esküvő is egy érdekes dolog. Nem sértődnék meg, ha mondjuk nem mehetnék a párom kollégájának az esküvőjére. Ha nem ismerem, és a páromat is úgy hívták meg, hogy a kollégákat egy blokkban és senki nem visz párt, majd ott lesznek egymásnak egy társaságként akkor szerintem ez is rendben van. Egyéb esetben itt is azt gondolom, hogy párral illik hívni az embereket.

2016. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!