Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A vőlegényem berúgott és meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem berúgott és meg akarta csókolni a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Nem akarok ostobának tűnni és sosem gondoltam volna, hogy ilyen helyzetbe kerülök, de 7 éve együtt vagyunk (gimnázium óta) és mindig minden rendben volt. Remekül összeillünk, kedves, aranyos, a legjobb barátom és a társam. Szerencsésnek éreztem magam. Kitűztük az esküvő időpontját és ő azt mondta ne rendezzünk külön lány és legénybúcsút mivel teljesen közös a baráti társaságunk, így egy nagy közös búcsúbulit szerveztünk. Amin ő berúgott, de azt gondolom nem annyira és flörtölt a legjobb barátnőmmel, úgy, hogy én jelen voltam, majd mikor kettesben maradtak pár percre megpróbálta megcsókolni és olyanokat mondott neki, hogy velem már csak a megszokás tartja össze, etc...

A barátnőm visszautasította és elmondta nekem, rákérdeztem tagadta, aztán elismerte, elmondta. Azt mondta csak az alkohol miatt volt és rettenetesen bánja. Hogy el akar venni és, hogy ne csináljak hülyeséget (mármint ne fújjam le az esküvőt) mert nem történt semmi. De azt gondolom, hogy ez nem rajta múlt egyáltalán. Annyira összezavarodtam. Nem akarok hülyének tűnni és sose hittem volna, hogy idegenek véleményét kérdezem, de hátha valaki tud vmi tapasztalatot mondani, vagy bármi okosat...hogy túldramatizálom és belefér, vagy, hogy hagyjam el, mert nem lesz jó vége... mert nem tudom mit tegyek.



2013. nov. 15. 23:23
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
91%
Ez nagyon nehéz. Nem is tudok hirtelen értelmes tanácsot mondani. Úgy gondolom, ezt valahol neked kell érezned, hiszen beleférhet, hogy tényleg azt se tudta, kihez beszél és kiről, annyira részeg volt... de az is lehet, hogy akkor jött ki belőle az őszinteség... ezt neked kell érezned a szíved mélyén. Mindenképpen beszéljétek még át ezt párszor.
2013. nov. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
54%
Az alkohol miatt senki nem mond olyat, hogy "csak a megszokás tartja össze a kapcsolatot". Én az esküvőt lefújnám, és hagynék időt, hogy kiderüljön, mi lesz...de én alapból elég házasságellenes vagyok, szerintem két ember maradjon együtt azért, mert szeretik egymást, ha viszont szakítani akarnak, akkor egy szabályos válás nem túl vidám dolog.
2013. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
90%
Alapból az alkohol csak azt hozza ki, ami benned van... sajnálom. Legközelebb az ágyából húzod ki. Ha lesz legközelebb.
2013. nov. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg még nagyon fiatal a párod és én is sokszor láttam, hogyan fordít ki magukból embereket az alkohol, akik egyébként csodálatos emberek. Azt viszont neked kell tudnod, hogy itt tényleg csak az alkohol-e a ludas. Egy dolgot viszont biztosan mondhatok: senkinek nem szabadna nehéz szívvel oltár elé állni, mert ebből lesz a végén a válás 1- másfél éves házasságok után. Ha annyira nagyon zavar a dolog akkor inkább halasszátok későbbre az esküvőt (anyagiakra vagy bármi egyébre hivatkozva), és addigra remélhetőleg tisztábban látjátok majd a dolgokat.
2013. nov. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen egyetértek a 4. válaszolóval. halasszátok el az esküvőt, jöjjetek tisztába egymással. Jobb most, mint 2-3 gyerek után.
2013. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
94%

Szia...szivesen nyugtatnálak,hogy ne húzd magad rajta stb...

De nem teszem..ez több ponton is gusztustalan a vőlegényedtől!

A megoldások híve vagyok..és már nem is tartozom a "zsenge "korosztályhoz...szóval van élettapasztalat a hátam mögött


Azokat a "tüskéket" beszúrta a párod a szívedbe...ott fog maradni és bármennyire is közhelyes:

jobb,hogy most mutatkozott meg ez az oldala,mint később,mikor már sokkal nehezebb lenne ...tudod mire gondolok.


Az az őszinte véleményem,hogy nincs jövője a kapcsolatodnak..vagyis van,ha te megtudsz neki mindig bocsájtani és "süket,vak,néma" leszel...ha erre képes vagy akkor folytasd,ha nem akkor lépj..

Köszönj el és keress olyat,aki téged akar megcsókolni...és csak is téged!!!!

2013. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
98%

Hát szerintem nem tudom mi nem tiszta elötted: a részeg ember öszinte, mert a tudat alkoholban oldódik.

Megalázott durván, flörtölt a legjobb baratnöddel, söt kikezdett vele, úgy, h közben téged becsmérelt.

Egy jellemtelen alak.

Mi volt a kérdés? Mi nem tiszta?

2013. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, így nem lehet összeházasodni, nem azért, amit történt, hanem azért, mert bármi is volt az, neked fájt. Nem állhatsz úgy oda, hogy sírni volna kedved, hogy nehéz a szíved, hogy bizonytalan vagy és szomorú, hogy félsz. Egyetlen kérdőjelnek sem szabad benned lennie az esküvőd napján, benned viszont, most vannak kérdőjelek és valószínűleg nem is múlnak el egyhamar, így nem mehetsz férjhez. Amikor összeházasodsz valakivel, nagyon boldognak kell lenned, legalább egész odáig, legalább azon a napon, legalább még abban a pillanatban és, ha valamikor el kell kezdődnie valami rossznak, akkor az legalább ezek után legyen, de nálad már most elkezdődött. Én is arra kérlek, amire a vőlegényed, ne csinálj hülyeséget.
2013. nov. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
94%
Én erre csak azt tudom mondani,hogy a részeg ember nem hazudik..tehát aki részeg akkor felszabadul,megteszi,kimondja azt amit józanon nem merne..
2013. nov. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim válasza:
82%

Részeg ember nem hazudik. Persze nem hiszem, hogy lenne olyan pasi, aki ne szeretné megkettyinteni az asszony valamely barátnőjét, vagy húgát ha csinos, de sokkal kevesebb van aki tovább is megy a gondolatoknál. Bár ez egyén függő, főleg ki mennyire lesz "felszabadult" az italtól. Ha magamból indulok ki, én még erősen ittasan se mondanék ilyet a párom barátnőinek legyen akár milyen vonzó is, megtenni meg végképp nem tenném. Szóval valószínű, ha a csajszi akkor belement volna a dologba hááát....

...Annyi leszögeznék, ez nem a te hibád. Bármit megtehetsz egy pasinak, az összes vágyát kielégítheted, akkor is ott lesz benne a lukvadász. Jó esetben maximum az utcán szembe jövő bigéket vetkőzteti képzeletben, rossz esetben tényleg le is vetkőztet valakit.

2013. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!