Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiúk! Mit tennétek abban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tennétek abban az esetben, ha a feleségetek rendszeresen bántalmazna titeket otthon? El mernétek mondani ezt egyáltalán valakinek?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem, hogy pofozna és rúgdosna titeket, ahol csak ér, ha nem tetszik neki valami. Aztán ha el akarnátok őt hagyni, akkor jönne a lelki terror, hogy abban az esetben sokkal rosszabbul járnátok, mintha vele maradnátok, mert a gatyátokat is elvenné. Emellett még olyanokat is mondana, hogy úgysem találnátok még egy olyan nőt a világon, aki összejönne veletek, mert egyáltalán nem vagytok vonzóak. Ő sem tudja elképzelni, hogyan is állhatott össze veletek.
2016. máj. 15. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

MEgkérdezném, hogy ha nem érti miért állt össze velem, akkor miért nem enged el :D


Amúgy egy ilyen hárpia volt egy időben a nagymamám és a nagyapám valamiért tűrt, főleg anyagi okokból talán... Az a fura, hogy miután meghalt nagyapám sokkal jobb valaki lett nagymamám. El kellett volna válniuk régen... Lehet neked is a feleségednek is jobb lenne ez.


Amúgy én elmondanám barátaimnak. De nem akárkinek.


A legfontosabb: te miért vagy még ott? Miért nem lépsz le? Mi köt oda?

2016. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Hát szerintem egy ilyen típusú lánynál már korábban is vannak jelek, nem hinném, hogy hirtelen házasság után ilyenné változna, szóval korábban feltünhettek volna a jelek, én közel se engednék magamhoz ilyen típusú lányt.
2016. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Az első pofon után olyant kapna tőlem, hogy a fal adná a másikat.


Nem vagyok egy agresszív kigyúrt alfahím, de nem tudom elképzelni magamról, hogy valaha is ilyen helyzetbe kerüljek. Csak azt nem tudom megérteni, hogy egy férfi miért tűri az ilyent el?

2016. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust.
2016. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

Egyszer támadna így meg utána olyan csattanósat nyomnák le neki...


Lelki terror? Könyörgöm... engem próbálna meg ilyen hülyeséggel húzni. Nem nő vagyok. Ő is a magáét de én be is állítanám a hideg zuhany alá és ott tomboljon.

Elég ilyet láttam már... az a férfi aki nem ,,tudja'' kordában tartani az ilyet az nem is akarja.

Az még hagyjál hogy mondja a hülyeségét, de hogy még meg is ver...


Csinálj 1-2 hangfelvételt vagy akár videózd le ha tudod ez mindig jól jöhet:)

2016. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

lol, keresnék egy jó válóperes ügyvédet az elő alkalom után, és beadnám a válópert.

Ha fenyegetőzne, akkor úgy kbsznám a lakásból a cuccaival együtt az utcára, hogy lába nem érné a földet.

2016. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Sosem kerülnék olyan helyzetbe, hogy feleségem legyen :)
2016. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

Megkeresnék egy ügyvédet, hogy mit kell ahhoz tenni (felvenni az ilyen rohamait pl.) , hogy a váláskor tuti egy fillért ne kapjon. Esetleg a válás mellé fel is jelenteném családon belüli erôszakért - fôleg, ha az ügyvéd szerint ez alátámasztja a válásnál a pozíciómat.


Ez lenne a higgadt megoldás. A kevésbé higgadt megoldásnál ha megpróbál megütni, akkor arra én is fizikailag reagálnëk, majd utána válnék el - arra vigyáznék, hogy külsô sérelmi nyomokat ne hagyjak rajta, de hogy kétszer meggondolná, hogy kezet mer-e emelni râm, az tuti.

Pl. elkapod a karját és kicsavarod, utána esetleg bevágod ruhâstul a kádba, mint valami hisztizô kisgyereket, és addig ereszted rá a jéghideg vizet, amíg le nem nyugodott.


Én kibicként az elsô megoldást javaslom, de nem vagyok benne biztos, hogy lenne annyi higgastságom, hogy ne a kettes legyen belôle.

2016. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

Felvenném kamerával dugiban, jó sokszor, meg azt is ahogy terrorizál aztán mennék a bíróságra. Hidd el lejátszod a bírónak

Egy közepes ügyvéddel is simán elválsz.

Terrorizál, fegyeget, ütlegel, ezért akár le is csukatnám.

Ha nem akarsz ilyen módszeresen eljárni, legközelebb ha csapjod, b#szd fejbe

2016. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Egy csomót poénkodom vele, hogy ver az asszony de soha nem ütött még meg és én se Őt. Szerintem az első után szólnék neki, hogy a következőnél visszaütök, aztán az azt követőnél meg repül.
2016. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!