Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ha egy ilyennel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy ilyennel lepném meg a páromat annak örülne? Vagy jobban szeretik az ilyesmit maguk kiválasztani?

Figyelt kérdés

Vett magának egy rodent3-as mikrofont s gondoltam veszek

egy interface-t csak még nincs meg a tökéletes választás.

Pc-vel használná a mikrofont, beszéd, illetve ének felvételhez.

Ebben szeretném kérni a segítségeteket.:)


Köszi:)



#interface ajándékba
2016. máj. 22. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Én alapból nem szeretek (pénzből várásolt) tárgyi ajándékot kapni, tehát nálam ezért lenne alapból bukta.


Továbbá az összes használati cuccomat szeretem magamtól kiválasztani, főleg ha az illető, akitől kapom még nem is ért hozzá.


Persze értékelném és használnám, de lehet belül baszná az agyamat, hogy 'én is akartam amúgy venni egy sokkal jobbat, de ha most megveszem, akkor megbántom azt akitől kaptam'...

2016. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!