Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom nagyon aranyos, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon aranyos, de sosem bókol, kevésbé romantikus/hagyományos beállítottságú. Mit tegyek, hogyan célozzak, hogy villantson egy kis ilyesmit?

Figyelt kérdés
20/N és 25/F

2015. nov. 15. 23:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
istenem már..... drágám szeretném hogy ha többet romantikáznál ennyi... 2015 ben komunikáció 0
2015. nov. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél, miket csináljon? Rózsa, szép szavak?


Ne célozgass, hanem mondd meg neki. Egyébként ha ő nem ilyen, akkor nem ilyen. Ezt nem annyira lehet erőltetni. És mondhatnánk, hogy ha fontos vagy neki, akkor változik ebben, de ez nem így megy. Egyszerűen el fogja felejteni.


Én is rágom néha a párom fülét, hogy imádom a tulipánt és szülinapra nem felejti el, de máskor igen. Hazaér és akkor jut eszébe, hogy basszus, akart hozni. Aztán másnap ugyanígy.

2015. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hébe-hóba nem ártana valami bók, vagy kedves megszólítás. :'( Nagyon-nagyon ritkán szólít meg kedvesen, pedig olyan jó lenne ha többször tenné. :/ Virág, nem hiányzik, egyszer mondjuk elfogadnám.
2015. nov. 15. 23:33
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Hagymányos? :D Ezen felnevettem. Na figyi, van nyelvecskéd, amit nem csak szopásra lehet használnod. :)
2015. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyébiránt nagyon aranyos, kedves, tudom hogy imád. :) És alapvetően igyekszik a kedvemben járni, és ez viszonzott, én is az övében.
2015. nov. 15. 23:35
 6/17 A kérdező kommentje:

A hagyományosat úgy értettem, hogy pl. udvariassági formák.

És én nem sz**ok. :P De ez nem tartozik ide.

2015. nov. 15. 23:36
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Azért nem romantikus, mert nem szopsz. :(
2015. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem azért. Mi még nem tartunk ott, egyébként sem olyan a beállítottsága. Jobban szeret orálisat adni mint kapni, nem tudom miért.
2015. nov. 15. 23:37
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem az a érzelgős fajta ennyi
2015. nov. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem ha nem olyan fajta, fölösleges erőltetni. A kedvedben jár, biztos vannak romantikusabb pillanatai, de akkor majd jól fog esni, ha csak azért mondja, mert kikönyörögted belőle?
2015. nov. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!