Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tennétek ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a barátnőtök, mindig fagyasztott, konzerv ételeket sütne, főzne nektek?

Figyelt kérdés
Tud főzni rendesen is, de csak ünnepnapokon hajlandó, illetve néha hétvégén ha olyan kedve van. A sima hétköznapokon ilyeneket csinál hogy: fagyasztott hasábburgonya, fagyasztott rántott hús, zöldséget is fagyasztottat főz, még a levelestésztából is fagyasztott készet vesz, sőt még a krumplipürét is porból csinálja. Meg ilyen zöldségkonzerveket használ. Azt mondja hogy ő napi 10 óra munka után nem fog nekiállni krumplit meg zöldséget pucolni, örül ha erre van ereje.
2016. máj. 28. 09:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Ha tényleg nincs ideje, és elfárad, akkor lehetnél megértőbb, esetleg besegíthetnél neki az előkészületekben. Én nem szeretem a por krumplit, de én is eszek mirelit dolgokat ugyancsak az időhiány miatt, illetve én egyedül élek, szóval nincs, aki a kezem alá dolgozzon. Hétköznap csak olyat főzök, ami pikk-pakk kész van, és tudom vinni a munkahelyemre ebédnek.
2016. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Napi 10 ora munka utan kinek van kedve fozni, aki nem kikapcsolodasbol csinalja.


Nekem az egyik hobbim a fozes igy gyakran szoktam munka utan is, a baratnom meg egyebkent is ritkan foz. (ferfi vagyok)


En szemely szerint azt tennem hogy a kezembe vennem a fakanalat.

2016. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%
Főz magadnak bazki..mit vársz,hogy majd dolgozik a barátnőd ,és majd főz neked..
2016. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Ő legalább főz!

És te?

2016. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Bevasaroltok nyers alapanyagokat es megcsinaljatok egyutt.Kozos program.
2016. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
28%
főznék magamnak ő meg ehetné a mirelit kaját.. ha nincs ideje meg kedve főzni.
2016. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
A fagyasztott leveles tésztával egyébként mi a problémád? 50+ anyám is olyat vesz, pedig ő gyúrni is tud, de nem pepecsel vele, amikor annyi más dolga is van, és jobban megéri megvenni, mint elkészíteni.
2016. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért,de szerény véleményem szerint a fagyasztott krumpli finomabb mintha te vagdosnád össze (nem tudom miért).

Az én barátnőm is ilyen (vele élek) de nem zavar,van mikor olyan kedve van és főz/süt ha meg nincs akkor én főzök/sütök magunknak vagy néha együtt.

Szerintem túlreagálod.


Üdv :)

2016. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
7%
Vegyél neki szakács könyvet meg fakanalat. Anyámék többet dolgoztak mindig mint napi 10 óra érdekes mód valahogy mindig volt normális fõtt étel az asztalon.
2016. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe jutott mar esetleg hogy te is fozhetnel? Nem ertem egyes ferfiak miert varjak el a parjuktol hogy allandoan elejuk rakja a kajat mikor a no is ugyanugy egesz nap dolgozik mint a ferfi tehat ugy lenne korrekt hogy a fozesbol is mindketten kiveszik a reszuket (ahogy a takaritasbol is stb.)
2016. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!