Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok ma vagyok et. +13...

Lombikosok ma vagyok et. +13 napon. Vervetelen a Hcg 219 a progeszteron 100 -on feluli ertek volt! Ez mennyire jo eredmeny?

Figyelt kérdés

Fagyasztott babocakat 2 db-ot kaptam vissza 5 napossak voltak.

Ki mit erez vagy erzett a 13 napon?

Ki mit csinalt hogyan pihent , hogy megmaradjanak?

Koszonom a valaszokat :)



2016. máj. 25. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó eredmény, babát jelent mindenképp! Szívből gratulálok!!! :)

Nekünk az első ugyan nem sikerült -most van folyamatban a második-, de nekem beültetés után sok pihenést javasoltak, kerülve a tartós ülést és az emelést.

Remélem innentől már jól fog alakulni minden!

2016. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy pihentem, hogy -mivel nagyon szeretem a baglyos dolgokat-volt otthon egy csomó filcem, varrtam 2 bagolypárnát. Azóta is mindig, amikor rájuk nézek, az jut eszembe, hogy lehet, hogy ezek "ketten"segítettek hozzá az én tündéri kicsi lányomhoz. Olvastam, tévéztem..de délutánonként a nagyobbik lánykámat is rendezgetnem kellett, csak módjával csináltam. 15. naptól meg mennem kellett dolgozni, de nekem már a beültetés után 8 nappal pozitív lett a tesztem, igaz, akkor még csak 14 volt a hcg-m. Sok sikert, gratulálok, vigyázz Rá! :-)
2016. máj. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonon a vakaszokat... Igen doki monta hogy babas vagyok :) nagyon orulok neki mivel ez a 4. Lombikom... En is meg pihengetteg de mar nem annyira mint elso par napban! Ilyenkor hogyan szamoljak a terhesseget, beleszamitjak az 5 napos embriot? Es a terhessegi tunetek kb mikor konnek? A mell feszulesen kivul semmit sem erzek...
2016. máj. 26. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Gratula 😊 es ugyanugy szamoljak. Az utobbi mensi rlso napjához szamoljak! A tünetek van akiknek nem is jonnek! Ezt kar keresni!

Nekem 5-6. Héten voltak tüneteim. Azóta semmi, de semmi. Kivéve a hatalmas pocakom...mert mar 7. héttől nő es siman 25hetesnek néznek.

16hkm

2016. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!