Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az mennyire normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, ha a barátom, akivel együtt vagyok már 4 éve, állandóan ölelgettó akar?

Figyelt kérdés
Engem idegesit, ha már közeledik, mert szerintem ez túlzás már, hogy folyton olelget és kedveskedik. Csak én vagyok ilyen, akit ennyire zavar? Soha nem volt részem előtte ilyenben és ennyire nem vágytam rá. Neki meg az a baja, hogy minden elküldöm már, mert utálom alapból, ha a testemhez érnek.
2016. máj. 30. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A te viselkedésed lehet nem normális, de lehet, hogy te ilyen fajta vagy, akit irritál minden testi érintés. Ha valakit szeretünk, akkor miért irritál az érintése?


Mióta vagy ilyen? Mindig is ilyen voltál, vagy csak az elmúlt időszakban zavar az ölelése?


Lehet, hogy már nem vagy szerelmes belé, és már a kapcsolatotok se jó, inkább már abbahagynád, ezért lehet ez a reakciód.

2016. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkàbb Te tűnsz furának bocs :-)

Màsok azert problémáznak mert a pasijuk teljesen ellaposodott. Te meg???!

2016. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tok normalis baratod reszerol.Ha neked ez nem okes akkor add meg az eselyt neki,hogy talaljon valakit aki ezt ertekeli es viszonozza,magadnak meg egy bunko taplot es mindenki boldog lesz :)
2016. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

,,mert utálom alapból, ha a testemhez érnek"

Meghitt kapcsolat lehet e tietek

2016. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Basszus az én baràtom pont az ellenkezője. Magàtól sose ölel meg, ha én megakarom, akkor meg elhúzódik.

Mit szólsz egy pàrcseréhez?

2016. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Én imádom, ha ölelget a párom. A volt kapcsolataimból pont hiányoltam az ilyesmit, mert vagy egyáltalán nem volt, vagy keveselltem. Szerintem nem osztoznak túl sokan a problémádban...
2016. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Addig orulj ameddig teged olelget a parod mert a sok visszautasitas utan lehet mar mast fog olelgetni
2016. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De az tényleg normális, ha egész nap olelget és az utcán megall mindig 5 percenként?
2016. máj. 31. 08:03
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen mert a párom is mindig megáll és megölel és imádom:-)


Sztem szólj a párodnak hogy inkább idegen csajokat stíröljön ölelgetés helyett :-)

2016. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Először nem zavart annyira a dolog, csak már besokalltam, hogy 2 lépést nem tudok tenni , ha valamit csinálok, hogy ne kelljen megàllnom miatta.

Az is megutáltatta velem az ilyesmit, hogy régen túl sokat ígért és csak a szája járt, miközben nem csinált semmit és felfordult az életem, pénzem se volt és szó szerint a koszt és a rendetlenséget rám hagyta. Anyagilag most rendben van minden, de ő rengeteget iszik és mindenhol az üvegei vannak és mindent szétpakol. Neki semmi dolga a munkán kivül, de nekem van és zsong a fejem már, hogy nincs nyugtom, csak amikor alszok.

2016. jún. 1. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!