Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mert nem tudja kimondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert nem tudja kimondani, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Fel eve vagyunk egyutt es meg mindig nem mondta,hogy szeret. Valami tortent a multjaban amirol nem beszel es kapcsolatban van a szeretlek szoval. Akarhanyszor rakerdezek, azt mondja, hogy legyek turelmes, amikor keszen all elmondja. De meddig kell varnom ra? Tudom hogy ez csak egy szo, es amugy kimutatja az erzeseit, De megis hallani akarom,es ha en mondom neki akkor vissza akarom hallani. Tenyleg nem akarom bantani az erzeseit, latom hogy ez fajdalmas tema a szamara, De meg is turelmetlen vagyok...

2016. máj. 30. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Istenem,mekkora retardált lehet az,aki szavakat kényszerít ki a párjából. Nem elég az érzés?
2016. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

"akarom"


Ergó, te egy követelőző türelmetlen személy vagy! Esetleg SZERETNÉL!! Te nem követelhetsz meg a másiktól semmit!!!


Fél éve ismered, az még semmi a több éves időtartamhoz képest.

A legféltettebb dolgait majd elmondja, ha itt az idő.


Tanulj egy kis tiszteletet a másik iránt és türelmet!

2016. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy kicsit félreérted a helyzetet. :) Az, hogy elmondja, hogy mi történt a múltjában, nem rólad szól, hanem róla. Te ott lehetsz mellette és támogathatod.


Bár hozzá kell tennem, hogy nem értem, hogy miért csapnak ekkora hűhót egy egyszerű szó miatt. Én még a barátaimnak is szívesen mondom, hogy kedvelem őket (és csak azért nem a szeretlek, nehogy félreértsék). Szóval be kell, hogy valljam megértem, hogy fusztrál. Szerintem ezt max. diliként lehet felfogni, ő nem szereti ezt mondani, ahogy mondjuk az én barátom szereti lemélyhűteni a kenyeret. Az ő dolga, igaziból tudok hozzá alkalmazkodni, cserébe ő hagyja, hogy külön mossuk a színenként a ruhákat. Sóhajtasz egyet, és ha komolyan gondolod a kapcsolatot, akkor arra gondolsz, hogy de ő is elnézi neked.


Kitartást! :)

2016. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban szeretne, azt el is mondaná. Hisz mi másra vannak a szavak, ha nem arra, hogy az érzéseinket közöljük és így kommunikáljunk?


De lehet félreértem, mert én párom sem mondta, nagy értéket tulajdonított ennek a szónak, és nem voltunk tipikusan az a pár, akik minden órában (jobbik esetben) nyaltuk, faltuk egymást és bombáztuk a szeretlek-kel meg egyéb ilyen jellegű szóval. Nem volt becenevünk sem, nem mondta sohasem, hogy szívem vagy édesem, és őszintén, nem is hiányzott. Ez volt az ő természete, én ehhez alkalmazkodtam, majd kiderült, hogy igaza volt, a szakításunkkor kimondta, hogy szeretlek, ekkor értettem meg, hogy milyen hatalmas értéke van ennek a szónak.

2016. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!