Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudja kimondani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudja kimondani, hogy szeret. Vagy nem akarja?

Figyelt kérdés
Megőrülök ettől a fickótól. Azt tudja mondani, hogy "kedves vagy nekem" meg hogy "hiányzol" stb de azt nem tudja kimondani, hogy szeret. És tudja is, hogy azt várom, hogy mondja, állítom röhög magában az egészen. :D Persze én se mondom ki, mert elsőnek nem fogom. A fene enné meg. :) Szerintetek szórakozik velem, vagy ennyire érzelmi analfabéta? Hónapok óta ismerem.

2013. máj. 31. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Vaaaagy... még nem szeret :)
2013. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát az is lehet :) akkor bekaphatja :) ejnyemár milyen dolog az, hogy én előbb lettem szerelmes :)
2013. máj. 31. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak idő kell ahoz hogy a vonzódás egy szerelmi kötelékké alakuljon. Vagy az is lehet hogy szórakozik de akkor nem tenne ilyeneket.
2013. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet érteni, hogy miért is nem mondja neked...
2013. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
segíts, hogy megértsem! :)
2013. máj. 31. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!