Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek olyan pasival, aki fél az "ufòktòl"?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen a párja vagy ezzel a dologgal foglalkozik, azoknak milyen az èletük?

2016. jún. 9. 02:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Az orvos mit mondott rá? Gyógyítható vagy menthetetlen?
2016. jún. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen mértékben befolyásolja a dolog az életét...

Pl az még rendben van, ha ideges, mikor este egy rosszul megvilágított városrészen kell átmennie, viszont az már sok lenne, ha alufóliával betekert fejjel aludna, miközben a tvben megy a hangyafoci, hogy az ufók ne lássanak bele az álmaiba.

2016. jún. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Rokonlélek. Kiskoromban én is féltem az idegenektől.
2016. jún. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha ismerkedésünk első napján benyög egy ilyet, akkor lehet kicsit megijedek. Ha később egy magasröptű esti párnabeszélgetés során viccesen megemlíti, azzal nincs semmi gáz. De ha megszállott ufó-félő, az nem túl vonzó.
2016. jún. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész csak akkor poén, ha majd mikor megemlíted a lánynak, hogy félsz az ufóktól, ő ekkor leveszi az álarcát hogy megvallja, ő egy űrgamma és szüksége van rád a klánjának, mert az anális beültetéses program igencsak ígéretes volt. A faja pusztulóban van és jelenleg a legjobb esélyük a túlélésre ha bélbaktérium formájában élnek tovább.

Ezért is terjesztették el a vegán életmódot az emberiség kollektív elméjében.

2016. jún. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kevés az esélye, hogy összefutunk egy űrmanóval, már a kapcsolat elején ígéretet teszek neki, hogy megvédem a földönkívüliektől bármi áron. Otthon pedig elajándékozom a csészealjakat és kidobom a kukába az ufózöld szoknyámat.
2016. jún. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, rengeteg férfi van, aki em az ufóktól, hanem a kondenzcsíkoktól retteg -mert szegény hülye a fizikához és bevesz minden összeesküvéses marhaságot arról, hogy ún. chemtraillel irtják az emberiség, mondjuk trehány munkát végeznek mert ahoz képest az emberiség lélekszáma folyamatosan nő, de ez részletkérdés- csak ez mainstreamebb mostanában mint a kis szürkéktől való félelem.
2016. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát, beszélgettem már olyannal, aki a robotoktól félt, jó kis forgatókönyvet lehetett volna írni abból, amit előadott. Gyorsan lekoptattam.

Természetesen ha valaki szimpatikus, és nem ez a fő témája vagy nem is tudok róla, akkor nem okoz olyan szintű problémát, mint hogyha betegesen sokat rágódik ezen (ez a "hagyományos" fóbiákra is vonatkozik).

2016. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maradjunk annyiban, hogy ezek a dolgok tolerálhatóak, de CSAK AKKOR HA NEM AZ ISMERKEDÉS ELEJÉN DERÜLNEK KI.


Nekem is van olyan családtagom, jó barátom és már volt férfi is az életemben, aki ilyen-olyan hülyeségekben hisz vagy ilyeneket mond. De fontos, hogy ezt nem az első beszélgetésekkor hozzák fel, hanem miután már jobb esetben jó ideje ismerem és elfogadtam őket.

SŐt, még nekem is vannak hülyeségeim, amiket nem az első beszélgetéskor hozok fel.


Aki viszont az első randin erről kezd beszélni, azt tényleg én is beutalnám a pszichiátriára.

2016. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk, ti összejönnétek olyan lánnyal, aki fél a szellemektől?
2016. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!