Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöznétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznétek olyan pasival akinek ócska lakása van?

Figyelt kérdés

Tudom hogy manapság örülni kell ha van fedél az ember feje felett, de a párom lakása úgy érzem hogy mindennek a teteje. Saját tulajdonú lakása van, kb 160 ropit keres + 10-20 ezer alkalmi munkákból. És én nem tudom mire megy el a pénze, mert a lakására semmi pénzt nem fordít. Nincs bekötve a gáz, emiatt nincs fűtés, fával fűt 1 szobát amiben alszik. A ház többi része nagyon hideg, régi építésű ház, vastag falakkal, nyáron is hűvös van bent. Amit víz ér (kád, mosdó, zuhanyfüggöny) el van barnulva - ilyet még nem is láttam. A padló, a szobában lévő szőnyegek koszosak, mert bejárkál cipőben. Szúette bútorok vannak, minden régi és korhad.

Hogy lehet egy jól kereső embernek ilyen lakása? Szeretné már ha minél előbb odaköltöznék, de én nagyon ódzkodok tőle :( És szégyellem magam, de nekem a tisztaság és a kényelem fontos szempont hogy otthon érezzem magam :(

Mit csináljak? Ő nem akar elköltözni, ragaszkodik hozzá hogy én költözzek. Ti odaköltöznétek?


2016. ápr. 7. 13:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
nem
2016. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem vagyok egy kényes csaj, de ilyen helyre nem mennék.
2016. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Én pasiként írom ezt,hogy én se laknék ilyen helyen.

De ha neagyisten ilyen körülmények között élnék akkor még vendégeket se hívnék,nem hogy egy nőt odaköltöztessek.

2016. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
kizárt, ez nem csak ócska, hanem módfelett igénytelen
2016. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

en koli helyett is orakat utazok mert egy putris urulek

aki ilyen igenytelen azt hag:

2016. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem, így nem. De nem tudod ezt vele megbeszélni? Mert ez így konkrétan nettó igénytelenség, de durván.
2016. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
26%
Ő neked jól keres? Te mit tudsz felmutatni??
2016. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
83%

Biztosan nem!!!! Tönkre menne az összes ruhád is a betegségekről nem is beszélve!!!

38F

2016. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem vagy hajléktalan, akkor inkább ne menj.
2016. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
57%
Rettenetesen relatív, hogy kinek mi az ócska...
2016. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!