Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Írtó kínos. Fiúk ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtó kínos. Fiúk ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
A fürdőszobában felejtettem a használt tampont. Ki kellett szaladnom valamiért egy percre, de a barátom meg ezalatt pont bement és bezárta előttem az ajtót. A tampont meg ott volt pont a WC mellet... Nagyon gázos a helyzet? Vagy ez természetes, ne is foglalkozzak vele?
2016. jún. 10. 17:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, te nő vagy és menstruálsz????!!!!! Azonnal szakítanék, ez nagyon ciki!
2016. jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leszarja. Mármint nem szó szerint! :D
2016. jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Oké köszi xdd ez megnyugtató....
2016. jún. 10. 17:04
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
be sem volt csomagolva? mert az úgy elég gáz szerintem. azért én ilyenre mindig kínosan ügyelek.
2016. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
47%
Miért gáz? Velem is fordult elő ilyen. Sőt. Sokszor előtte dugom fel vagy húzom ki. Nem zavarja. Had ne görcsöljek a párom előtt...
2016. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ilyen természetes dolgot ennyire görcsösen kell kezelni az már régen rossz.

Nem azt mondom, hogy libegtesse előtte a használt tampont, de könyörgöm, ne játsszunk már mimózavirágot!

Én elhiszem, hogy nem szeretik az ilyen dolgokat a pasik, minden bizonnyal ezért is gyakori az, hogy az apukát kell ellátni a szülés közben és nem a gyereket, mert nem bírja a természet dolgait.

Na de azért nem lehet ezeket a dolgokat ennyire tabuként kezelni...

2016. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát nem volt becsomagolva... :/
2016. jún. 10. 17:21
 8/22 anonim ***** válasza:
Relax:) semmi probléma nincs,ha igen,az a barátodat minősíti...
2016. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha nem rendszeresen hagyod szerte szét, akkor szerintem sincs nagy para. Figyelmetlen voltál, megesik, majd legközelebb picit jobban figyelsz, ha ez téged ennyire megviselt. De felesleges nagy feneket keríteni a dolognak.
2016. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%

lehet én már öreg vagyok ehhez 40-en túl, de megdöbbenéssel olvasom, hogy ez nem gáz sok fiatal lánynak.

El kell keserítenem az embereket, ez pediglen elég undorító. Alapvető igény egy nő számára szerintem, hogy ezeket a dolgokat magányosan kezeli. az pedig, aki még a párja előtt is cseréli...hát...lelke rajta.

De azért szerintem vannak dolgok, amiket nem osztunk meg a másikkal. Mert hogy van szemérem a világon. De mondom, ez az én véleményem, és mint írtam, már nem is vagyok mai csirke.

2016. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!