Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszautasított férfiak! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasított férfiak! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Vegyünk egy olyan helyzetet, hogy nektek nagyon tetszik egy lány, de a randikon annak a jelét érzitek, hogy a lánynak ti nem kellettek. Konkrétan nem lenne lezárva a dolog, de számotokra eléggé megalázó érzés lenne, ezért inkább nem keresnétek őt többször. Azt milyen néven vennétek, ha a lány attól mindig kedvesen köszönne ha meglát és pár szót váltana veletek? Összezavarna, idegesítene, felkavarna, reményt keltene vagy esetleg örömöt váltana ki?

2016. ápr. 25. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
idegesítene
2016. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
reményt keltene meg idegesítene, mert ne szóljon hozzám az a nőszemély aki nem hagyja magát felcsinálni nekem xd
2016. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Idegesítene. De nem lenne rá lehetősége, hogy pár szót váltson velem mert hozzá sem szólnék utána.
2016. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Csak összezavarna. Komolyan, legyen már felnőtt emberekben annyi, hogy ha nem akar semmit, akkor egyenesen kimondja, hogy nem akar semmit. Az ignorálás nem üzenet.
2016. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kenzo Tenma ***** válasza:
78%
Elgondolkodtatna. Persze én még hónapokkal később is filózok mindenen, kielemzek mindent ezerszer egymás után.
2016. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá!
2016. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, örülnék is neki, de ugyanakkor idegesítene, hogy jó pofizik velem, de max. barátságnál nem lehetne több. Nem vagyok híve a férfi nő barátságnak, abban az esetben ha érzek valamit a nő iránt. Ez kb. olyan dolog, mint egy megkötött kutya elé tenni egy csontot, de úgy, hogy ép ne érje el.
2016. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És mondjuk olyasmi nem merülne fel bennetek, hogy lehet csak félreértettétek a jeleket a randin? Nem próbálkoznátok be még utoljára a lánynál?
2016. ápr. 25. 19:24
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a még egyszer bepróbálkozás is egy érdekes dolog, ha nem próbálja meg az ember megint, akkor az van,hogy: "Nem is szeret igazán, nem küzd értem". Ha többször próbálkozik, küzd az ember, akkor az meg már zaklatás. Így aztán ellehet dönteni,hogy mit csináljon az ember. De max. még egyszer bepróbálkoznék, többször nem.
2016. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyrészt számomra nem lenne megalázó érzés, nem azért nem keresném. Ha leterelt, bármi is legyen az ok, nem sokáig bánkódom. Max 1x még próbálkoznék, és ha akkor sem: "Hát ez az ő vesztesége, kár hogy nem él ilyen jó fogással" -> így állok hozzá, de hé semmi gond, az élet szép, ha mégis van kedve találkozni, kikapcsolódni romantikus értelemben, keressen meg.


Ha összefutunk, függetlenül attól, hogy kedves-e a lány vagy sem, én mindig az vagyok, mosolygok, "keep it cool", pár szót váltok vele. Nem kavarna fel, nem zavarna, nem idegesítene, neutrális maradnék, talán egy kis örömöt váltana ki. Reményt addig nem, amíg ő nem hozza fel a találkozót, vagy a testbeszédéből az jön le, hogy meggondolta magát. Függetlenül ettől, ugyanúgy randizok tovább másokkal.

2016. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!