Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Titeket zavarna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket zavarna, hogyha a párotok rendőr lenne?

Figyelt kérdés
Ez egy kevésbé megszokott szituáció, minthogyha a férfi hordaná az egyenruhát. Féltenétek? Vagy esetleg támogatnátok, biztatnátok? Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy ti mit gondoltok erről. :)

2016. aug. 8. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volna gond kicsit sem. Én támogatnám, mert valszeg elhivatottságból választotta a területet és ez nagy szó, erre büszkének kell lenni.
2016. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Titusztitusz ***** válasza:
37%
Felőlem aztán lehetne rendőrnő a párom,engem csak az érdekelne úgyis,hogy ne nekem kelljen eltartani,meg hogy a megfelelő helyen és időben tudjon mindig NŐKÉNT viselkedni,meg öltözködni...
2016. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Nem szeretném, ha azon izgulna mindig, mikor kell engem bevinni.
2016. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem... mivel én is az vagyok! XP
2016. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Egy rendorno az almom.
2016. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Öhm... Ha nem visz be a szekrénybe rejtett fűért, akkor nem zavar. :D
2016. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus lenne, de tuti félteném. Viszont tanulnék tőle egy csepp rátermettséget.
2016. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat! :)
2016. aug. 8. 21:19
 9/12 C0r3 ***** válasza:

Rendőrségen van a nyári melóm, és komolyan nagyon bírom a rendőröket :D Legalábbis az ottaniakat.


Amúgy engem nem zavarna, ha ő elfogadná az irreális céljaim :)

2016. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az is ugyanolyan munka mint bármelyik másik, és szerintem ostobaság a munkája alapján megválasztani a partnerünket.
2016. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!