Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Arra volnék kíváncsi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Arra volnék kíváncsi, hogy milyen borotvát javasoltok ajándéknak?

Figyelt kérdés

A párom már régóta akar venni újat, én meg gondoltam meglepem egyel. Csak azt nem tudom,hogy elektromosat, vagy manuáliast vegyek? Melyik jobb, és milyen márkájú?

Köszönöm :)



2016. júl. 19. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amilyet ő használ, mármint ha manuálisat akkor azt, ha elektromosat, akkor azt. Gillette szerintem a legjobb, millió fajta van, nagyon nem lehet mellélőni. Ez amúgy valami eseményre ajándék? Mert ha igen, akkor nem biztos, hogy a legjobb választás. Viszont ha csak úgy megleped, az teljesen jó :)
2016. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg előbb, hogy most mit használ.



Tudod, ez olyan dolog, hogy nincs tökéletes borotva, mindenki mást szeret. Én például körkéses elektromosat, van aki rezgőkéseset, és van aki csak hagyományosat.


Ezt nem lehet így tanácsolni, mindenkinek más jön be.

2016. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az én bőröm pl nagyon érzékeny, az elektromos borotvától olyan vagyok, mintha bárányhimlős lennék, így ha azt kapnék, nem tudnám sokat használni. A sima Gillette Mach 3 jön be, attól nem leszek kiütéses.

Szóval tényleg nézd meg, hogy mit használ, nehogy mellényúlj.

2016. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem.különleges alkalom csak úgy venném. Eddig csak manuálisat használt ezért nem tudja milyen lehet az elektromos. Jobb vagy nem, hamarabb kopik vagy hatékonyabb? :) Ezek érdekelnének legjobban mert ez alapján könnyebb lenne találni egy jót. Most Gillette van neki, egy jobb fajta De sajna piszok hamar elkopnak a pengék, arra gondoltam hátha az elektromos többet bír. Õ is nyitott lenne rá beszéltünk errõl csak nrm tudja mire készülök :)
2016. júl. 19. 20:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én mindkettőt használtam, szerintem a manuálissal sokkal gyorsabb, ezért szeretem ezt. Ha nincs a bőrének irritációja, akkor szerintem maradj a normálnál. A mostani borotvákba raknak bele 3-4 tartalék pengét, szóval viszonylag sokáig jó lesz.
2016. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a manuálistól is kipattogzik az arca meg néha sebes azért gondoltam hátha kíméletesebb az elektromos.
2016. júl. 19. 21:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Az elektromos sem kíméletesebb, viszont érdemes tesztelgetni a különböző borotva habokat, zseléket és after shave-eket.
2016. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én bőröm is extra érzékeny, a pengétől teljesen kivagyok



Kérdező: nekem egy Philips körkéses borotvám van, kb 8 éves, még mindig semmi baja. Ezeknek önélezős késük van, tehát nem kell cserélgetni őket, egy garnitúra kés kb 5-10 évet megy el (attól függően, hogy mennyit borotválkozol, mennyire erős a szőrzet), lehet cserélni is a késeket, szóval nem feltétlen kell kidobni a borotvát, de egy olcsóbb darabon annyira drága, hogy néha megéri újat venni.


Ami szerintem hátránya a sima eldobhatós pengéshez képest, hogy tisztítani kell, nem elég csak lelögybölni vízzel, és pár használat után eldobni.


Ami még számíthat:

- aksis vagy vezetékes (ez utóbb azért manapság már ritka)

- mosható e: én jobb szeretem a vízálló darabokat, de drágábbak

- az árak a csillagos égig, van aminek saját tisztító állomása van, amibe spéci folyadék kell, de szerintem egy egyszerűbb darab is tükéletes

2016. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítõkész válaszokat! Külöb Köszönöm az utolsó válaszolónak :) Leírnád priviben pontosan melyik az a Philips?
2016. júl. 19. 23:01
 10/11 anonim válasza:
Szia! Én sokáig használtam elektromosat és manuálisat is. Elektromosban volt körkéses és rezgőkéses is. Szerettem az elektromosat is, de a manuális simábbra borotvál. Épp ezért én miután tönkrement az elektromos borotvám visszaálltam a manuálisra. Most vettem egy Gilette Fusion Proglide power borotvát, nekem nagyon bejött. Előtte egy Gilette Fusion Powert használtam. A manuális szerintem azért is jobb, mert nem igényel egyszerre "nagyobb" befektetést. Hosszú távon lehet drágább, de nem biztos. Elektrmosban szerintem csak Philips esetleg Braun, manuálisban csak Gilette. Ez a véleményem, tapasztalatom. Szóval kinek a pap kinek a papné. Sok sikert! Még valami. Soha nem szabad bedőlni a netes hirdetéseknek amiben nagyon olcsón kínálnak márkás borotvához pengéket. (gyári pengének néznek ki, márkára is ugyanaz, ránézésre is, de minőségre....) Sok szerencsét! Üdv!
2016. júl. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!