Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátommal lassan másfél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtom97 kérdése:

Barátommal lassan másfél éve vagyunk együtt. Olyan különleges szerelem volt-akkor bennünk. Éreztem hogy nekem, ő az igazi, mikor rám nézett, láttam hogy szeret. Mi változott meg?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja élünk a mi kis házikónkba,nagyon szerettünk volna már együtt élni.. Csak mi ketten,nyugalomba. Valami az utobbi időben megváltozott.. Már nem néz rám úgy a szerelmes szemeivel,már nem érzem hogy annyira szeretne engem.. Régen munkán mindig irt üzenetet,most egyáltalán nem,én szoktam neki. Igaz hogy egy helyen dolgozunk.. Már nem kiván annyira mint régen,érzem hogy valami annyira nincs rendben.. mit tehetnék? Olyan egyedül érzem magam.. Én 19-ő 21

#szerelem #párkapcsolat #már nem szeret!?
2016. aug. 27. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tole h minden rendben van-e koztetek szerinte,mert ezt erzed.
2016. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Túl sok időt töltötök együtt. Újítsatok, vagy csak kevesebb időt töltsetek együtt egy kis ideig, hogy újra fellángoljon a láng.


Ámbár tudni kell, hogy az nézés ritkán tart örökre és valamikor el fog oszlani a lila köd. De mindig lehet új dolgokt próbálni.

2016. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már kérdeztem.. azt monda hogy szeret engem,de én nem igazán látom ezt... Emiatt eléggé letört vagyok,állandóan csak egyedül lennék.. Buszon ültünk,(munkás busz) felszállt egy lány,és láttam a szemem sarkába hogy úgy megnézte... Ilyen nem volt.. Teljesen más emberek vagyunk mint az átlag.. Nem igazán érzem magamat biztonságba
2016. aug. 27. 20:47
 4/7 A kérdező kommentje:
mindig azt mondja hogy velem lenne,én csak vele lennék,minden percben.. Néha úgy elmennék egy nyugodt helyre,hogy fel fogjam mi is történik közöttünk... eléggé rosszul érzem magam..
2016. aug. 27. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Már nem szeret igazán. Nálunk is így kezdődött, ki nem mondta, de éreztem, hogy megváltozott. MEgnézett más csajokat is - előtte soha -, keveset -vagy szinte semmit sem - bezsélgetett velem, a közös időnkben is a hobbijával foglalkozott, elmaradtak az sms-ek, aztán már csak puszit adott.


Változtatni persze nem volt hajlandó, bizonygatta, hogy szeret, stb. én hüye meg ahelyett, hogy kidobtam volna, hittem neki. Végül, mikor már végleg megunt, egy mondvacsinált indokkal szakított, engem állítva be hibásnak.

De én addigra fogytam egy csomót, egyedül éreztem magam, sírtam, stb...

2016. aug. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Azért ebből nehéz eldönteni, hogy a ròzsaszín ködnek van vège ès csak te dramatizàlod túl vagy tényleg valami baj van köztetek
2016. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már eljutottunk odáig hogy ő nem is csókol meg.. Mikor a szemébe néztem tegnap,olyan nagy fájdalom ütötte meg a szivem,lelkem. Tegnap munka után,olyan hizelgő volt,teljesen másképp viselkedett... Szerintem nem szeret,de fél elmondani,mert ugye vettünk házat,és egyedül nem tudná kifizetni,házasok meg nem vagyunk.. Én úgy vagyok vele,ha nem szeret mondja meg,segitek neki kifizetni a házat,és elmegyek..
2016. szept. 20. 05:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!