Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sok választ kérek szépen! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok választ kérek szépen! Nem lesz különleges alkalom se szülinap se ilyesmi. Csak szeretném meglepni a barátomat itthon valamivel. Kicsit romantikusabb meghittebb dolgokra gondoltam. Ötletek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 20. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én csak növelni szeretném a válaszok számát.

Szia!

2015. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igazán kreatív vagy gratulálok :) másodszor szerintem mondjuk egy 3as vagy anál ha eddig nem engedted.


ha meg ezek túl durvák vagy prűd vagy,akkor főzz,más nincs! főzz főzz főzz valami jót,süss valami finomat.

ennyi,és alázkodj,kedveskedj.


én azt szeretem! meg szerintem minden férfi.

2015. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Főzz neki finomat
2015. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:D segítsetek pls

nagyon fontos ez nekem :)

2015. ápr. 20. 20:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Süti! Az mindig bejön!
2015. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A finom vacsi az alap, aztan adhatnal neki egy olajban teli erotikus masszazst
2015. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vagy gyertyafényes süti!

Az romantikusabb... :)

2015. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 TallandThin Boy ***** válasza:
Masszás, azzal nem nyúlhattok mellé :)
2015. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat..esetleg még valami ötlet?
2015. ápr. 20. 21:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ezt most találtam ki, holnap fogok kedveskedni a barátomnak enis:D azt mondjuk leszogezem hogy nem vagyok sznob vagy ilyesmi csak most megjott a kedvem:D

Veszek sajtokat, diót, almát, bort es vettünk egy erotikus társasjátékot,azt fogjuk kiprobalni ezek társaságában :) bár sztem a bor gyenge lesz, ezért biztos viszek egy kis pálinkát is :DD meg alafesteskent osszevalogatok néhány zenét amik mindkettonknek tetszenek :) nem tudom mire gondoltál pontosan de hátha adtam egy kis kezdő loketet :D szerintem egyébként a közös fozocskezes is jó lehet,utána furdés és irány az ágy:D

2015. ápr. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!