Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék normális férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék normális férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok már évek óta nincs párom. Kapcsolataim sem nagyon voltak, nem voltam bulizós.
2016. aug. 5. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem itt próbálj beszélgetni, csak lazán és elvárásoktól mentesen.
2016. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mi nálad a "normális férfi" definíciója?

am próbálkozhatsz online, vagy pl a hobbid által ismerkedni...


23F

2016. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
normalisferfiak.com
2016. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.:)

Kérdés, hogy mit jelent a normális, és hogy mik az elvárások. Nem is ismerkedtél az évek alatt?


30F

2016. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A való életben.
2016. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noren1989 ***** válasza:

Osztom a fentiek írásait!


Privi jöhet, de azt fogod mondani, hogy túl fiatal vagyok :)


26/F

2016. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tele van velük a bolygó. Ha látsz egyet, szólítsd meg.
2016. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem olyan nincs nekem volt egy jó pár de azt kell mondjam csak kinezetbe és méretben különböznek
2016. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gyuszko802 válasza:
Sok normális Férfi van. Persze minden Nőnek más a normális. Más az igények. Már nálam se az első a kinézet, csak szeressen, megbecsüljön és hűséges legyen. Ismerkedhetsz bárhol....sose tudni jól botlasz bele :)
2016. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az a probléma, h én meg idióta csajokat keresek, akik annyira idióták, mint én, de sajnos nem egyszerű. Egyezzünk meg abban, h én küldöm hozzád a normális férfiakat, ha találok, te meg hozzám az idióta csajokat, oké? :)
2016. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!