Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nőtársaim! Utoljára mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Utoljára mikor részesültetek masszázsban barátotok, férjetek részéről?

Figyelt kérdés
Ti is szoktátok kényeztetni a párotokat? Ha igen mennyire jellemző, milyen gyakorisággal szokott erre sor kerülni?

2016. szept. 20. 11:06
1 2
 1/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Hát jópár éve már annak, hogy először megkértem rá... és rájöttem hogy ez rossz ötlet volt :D Nem valami ügyes a masszírozásba, így mi hanyagoljuk a témát.

Én szoktam őt néha masszírozni, ha este már fáradt vagy elgémberedett. Esetleg szex előtt a melleimmel mintegy előjátékként. Ez utóbbi gyakoribb, olyan heti 1x biztos van.

2016. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem, minek, ő se szokott. Elég kövér meg nem vagyok h magától jöjjön.
2016. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Néhány hetente szokta kérni. Derék, hát és lábfájós. Néha a talpát is megnyomkodom, ha az ölembe kerül.

Ő nem szokott engem, mert nem kérem tőle. Az mindig olyan rövid ideig tart :)

27N

2016. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Mindkettőnk ritkán igényli... sztem egy olyan 2-3 hónapja lehetett, akkor a begörcsölt lábát masszíroztam.
2016. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Masszázs? Mikor dugni is lehet?
2016. szept. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Szokott gyakran ha kerem. En is szoktam ot neha, mindig mondja, hogy nem kell, de aztan ha elkezdem elvezi ugyis. 25N
2016. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
5# kepzeld akik kapcsolatban vannak valakivel nem csak dugni szoktak :) az unalmas egy ido utan ha mindig csak az van :) figyelni is kell a masik felre de te ezt nem tudhatod mert eletedben nem volt nod. Mondjuk nekem se szoval jogosan mondhatod :D
2016. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Havi 1szer en szoktam ot.

Ha megkernem,megtenne o is de kb mintha tesztat gyurna:))))nem esik jol es plane nem szexi,ergo minek:)

2016. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

visszaadtam a lepontozást!

2-es

2016. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára kb 2 hete. A masszázs lehet egy jó előjáték is. Hát, kar, láb masszázs, majd áttérni az intimebb részekre, aztán jöhet a szex :D
2016. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!