Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ilyen helyzetben hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben hogyan döntsek? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Hatalmas dilemma előtt állok.

Ebben szeretnék tippeket és segítséget kérni Tőletek.

Fogalmam sincs hogy tovább és mit lépjek majd.


A helyzetem a következő: jelenleg külön élünk a barátommal, de járunk és tervezzük a közös ingatlant.

Viszont ebben a témában igen nehezen tudunk zöldágra vergődni.

rendelkezésünkre áll Xösszeg, mellyel az ÉN szüleim tudnak elindítani minket. A barátom is beletenne Xösszeget, meg én is.

DE Ő természetesen azt veszi figyelembe,hogy az adott ingatlan milyen messze esik a munkahelyétől, éppen ezért leszögezte,hogy 10km-rel kijebb nem hajlandó költözni, mert az már "vidék"

Én is tudom,hogy nem mindegy mennyi idő a bejutás (kocsival járunk mindketten) de én nem reklamálok és válogatok ennyit, mert az én munkahelyemtől kb.2település az ami nem esik messzire. Az a 2település meg nagyon drága, szóval kizárt hogy ott tudnánk vásárolni ingatlant.


Namármost.

Találtam egy házat, holnap megyek megnézni apukámmal.

Az egész házat egyben hajlandó nekünk /nekem megelőlegezni az apám, mondván: ha egyenesbe jöttem akkor majd beszélünk az anyagiakról.

Szóval egyelőre nem kell semmi pénzt beletennünk majd a barátommal. Úgyymond próbaidőn lennénk, s ha beválik, maradunk s elrendezzük a tulajdoni lapot stb. Ha nem, akkor marad apukámé és építkezik a telekre.


SZóval jó lehetőséget kapnánk.


A baj csak az,hogy nem merem elmondani Neki.

Félek hogy elutasító lesz majd, hisz ez a munkahelyétől sajnos 14km-re esik. :(

Én szeretem Őt, s félek hogy nem akarja majd az ingatlant, De félek attól is hogy -ha tetszik és jó a ház- akkor ilyen lehetőség nem adatik meg nekem többé.


Ha a barátom úgy dönt, hogy mégsem jön mert "messze van" akkor khm...egyedül fogok ott lakni valószínüleg


Mit tegyek? Hogyan döntsek:??


Én 23L , Ő 30F

1,5éve együtt


2016. szept. 22. 16:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
De hiányoztál már, anyus! Pont a minap gondoltam rátok, hogy vajon megint egymás idegeit tépitek?
2016. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Áh, kérdező ide már nem jön vissza, mindig lapít, mint szar a fűben, miután szembesítve van a korábbi kérdéseivel és rájön, hogy már nem tudja magát sajnáltatni :D

De majd pár nap múlva újra feltesz valamit megint, rosszabb, mint egy bumeráng, pedig a kutya sem kíváncsi rá és tanácsot sem érdemel.

2016. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a sok hsz, szar az, nem kapcsolat, ahol nem "mered" elmondani, mit szeretné.

ez a pacák meg annyira nem szeret ám téged. Ha 10 km rendben van, de 14 már nincs rendben, hát tudod, akinek nem érsz meg napi 2*4 km többlet autózást... persze, te szereted nagyon!

Nem kölcsönös ez, hidd el!

2016. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Neeeeee!! Megint teeeee! :D
2016. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!