Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet javítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet javítani a kommunikációt egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha fontos, lelki dolgokról beszélünk, gyakran "elbeszélünk egymás mellett", mintha nem lennénk képesek egymás nyelvét érteni. Például Ő figyelemről beszél, és romantikáról, amivel én nincs, mit kezdjek. Én szexhez szeretnék, hogy másképp hozzáálljunk, de azt ő nem fogja fel, és érti meg, sőt, rossz néven veszi, hogy elégedetlen vagyok.

Hogy lehet ezen javítani? Vajon nem is találunk?



2016. okt. 4. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Tipikus férfi-nő gond. A nő szeretné, ha többet foglalkozna párja a lelkével is, a férfi meg duma nélkül egyszerűen csak több szexet akar.

A nőt a lelkén keresztül lehet több szexre rávenni, mert nála a figyelemnél, romantikánál kezdődnek a dolgok, nem az ágyban. Ha erre figyelsz, több lesz a szex is.

2016. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Hmmm... célszerű az érzések oldaláról megközelíteni, például hogy milyen érzés neked az, ha ő nem hallja meg a kérésed. Ezzel párhuzamosan pedig elgondolkodni azon, hogy neki milyen érzés lehet, hogy te nem hallod meg az ő kérését...

Célszerű konkretizálni, hogy pontosan mit ért a figyelem és romantika alatt, mitől érezné magát szeretve.

Azt azért fontos tudatosítani, hogy egy nő számára az előjáték nem az ágyban kezdődik, ha egy férfi vadmacskára vágyik, akkor valóban úgy lehet leginkább kihozni a nőből, ha folyamatosan udvarolsz neki. Napi 5 perc, ennyit igazán megér a dolog...

2016. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Mondok egy példát... párom egy nyári estén felvetette, hogy menjünk el csak úgy sétálni, meginni valamit. Már induláskor megdicsérte az öltözékem, hogy mennyire jól áll. Útközben többször megsimogatott, átölelt, jelezte, hogy mennyire kívánatosnak tart. Beültünk egy italra, közben beszélgettünk egy jót. Hazafelé újra bókolt, udvarolt. Amikor hazaértünk, én tepertem le...
2016. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Hiába akarsz több szexet ha nem vagy hajlandó több romantikára. Sajnálom de ha eddig nem tudtad volna akkor a nőknek erre szüksége van. És ha van egy kis eszed akkor megfogadod az előző választ igy a te "problémád" is megoldódik.
2016. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem a mennyiség a kérdéses jelen esetben, hanem annak módjáról való kommunikáció. És ez oda-vissza. Ez csak egy példa volt.

A probléma a rossz kommunikáció.

2016. okt. 5. 09:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlat teszi a mestert: több kommunikációval, azon belül a magyar-magyar szótár létrehozásával, mert hiába használjátok ugyanazon szót-szavakat, ha mindketten más jelentést tulajdonítotok neki: az máris nem kommunikáció, hanem egymás mellett elbeszélés.


Aztán van az önzésnek azon formája, mikor én szeretlek téged, de nem úgy, ahogy neked jól esik, hanem ahogy szerintem jól kéne essen. Tehát kell egy csipetnyi nyitottság is, hogy a másik nézőpontjából hajlandó legyek megnézni az én-t...


Ha már mindketten akarjátok, az nagyszerű alap a javításhoz.

2016. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%

ez az előadás pont erről szól majd:

[link]

2016. dec. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!