Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Honnan tudhatom hogy lakáson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy lakáson belül kerül az asszony?

Figyelt kérdés

Egy hete volt egy nézeteltérésünk.Azóta,de lehet csak véletlen egybeesés kinn eszik a konyhában,kiül a konyhába és még a táskáját is kiviszi.Előtte benn a szobában evett,ott pihent és a táskát is bent hagyta.


Ma 1 hét utan megkérdeztem tőle amikor már igen kezdett zavarni az új szokása,viselkedése hogy:

"-Valami baj van?"

"-Nem nincs most voltak kinn a gázszerelők."

"-Velem van a bajod?"

"-Nem" - lényegében házimunkára hivatkozott és hogy lassan indul melóba.


Annyit nem hagyott hogy elmondjam azért kérdeztem mert a nézeteltérésünk óta úgy érzem kerül engem.Lehet csak a fáradság miatt türelmetlenebb mert azt tapasztalom nála van hogy egyből támadó védekezést vesz fel.


2016. nov. 2. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
Ha nem hajlandó még beszélni sem erről akkor nem nagyon éri meg foglalkozni vele. Ez már továbblépett, valószínűleg kiugrani készül, már megvan a következő bal... izé pasas akihez megy tőled.
2016. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Amit az egyes ír, ostobaság, elolvasni is kár.

Abból amit leírtál bizony haragszik rád a párod. Nem is kicsit, mert egy hét azért nem kis idő.

2016. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2esnek adnék igazat mert ismerem már annyira.De ez így nekem is rossz mert legszívesebben amikor melóban végzek 24 után férdés ruhacsere és inkább kimennék másnap reggelig a városba,főleg hogy övé a szoba
2016. nov. 2. 13:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt csak Te tudhatod, hogy min vesztetek össze, és jogos e a viselkedése....
2016. nov. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#2


Mert ez tényleg sokkal valószínűbb tényleg. Ki az aki ha "haragszik" akkor nem hajlandó egy konstruktív párbeszédre sem? Ez duzzogás max.

2016. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Röviden;

Előző este arról beszéltünk hogy én 5:15-re állítok ébresztőt.Azt mondta jó de neki legkésőbb 5:30 indulnia kell.(korábban szó volt arról hogy nem állítok ébrestőt ha ugyanúgy kelünk) Arról szó se volt hogy ő nem fog ébresztőt állítani és hogy keltsem fel.Én elindultam 5:25kor. Aznap 7:30 körül hív hogy szép vagyok sumákul megyek be se köszönök meg jól elaludt mondta a magáét.Átállítottam 5:00ra az ebresztőt amikor csörgött ő fel is kelt kiment a fiát megnézni hogy elindult e már melóba aztán visszafeküdt.Korábban az volt a baja hogy nem hagyom pihenni most hagyom mert nem akartam bajt mikor látom hogy atom fáradt és erre én vagyok a bűnbak.Nehezen ismeri el még saját magának is hogy nem neki vagy csak részben van igaza.

2016. nov. 2. 14:02
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok csak így,de ha tudom hogy 5 óra akor 5-10 percért felesleges visszafeküdni.Inkább felkelek és kényelmesebb a készülődés.
2016. nov. 2. 14:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Tehát néma volt, elbeszéltetek egymás mellett, vagyis pontosabban fogalmazva, az volt a baja, hogy látatlanban nem tudtad mit szeretne... Hát ez remek...

De a nagyobb baj, ha te rosszul érzed magad ebben a kapcsolatban, nem szabadna egy hét után még úgy érezd ez konfliktusra adhat okot, és emiatt van feszültség. Ez így már egy nagyon rossz kapcsolat


Mondok példát, nekem egy haverom lenémította a barátnője telefonját amikor moziba mentek. A csaj pedig elaludt, és nem ment be dogozni reggel, ráadásul az lett volna az első napja.

Késve végül megérkezett és nem rúgták ki.

Igaza történet szereplői huszonévesek, és mivel te most leírtad van egy dolgozó fia, ti biztos már idősebbek vagytok. De erre a viselkedésre ez még egyáltalán nem mentség... Délután átbeszélték ezt az esetet, nagyon gyorsan lerendezték, és utána szóba se hozták a történetet, másnap a lányon már nem is látszott, hogy bántaná a dolog...

2016. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kettőnk közül én vagyok az aki nehezen lépek túl hangulatban az olyen eseteken.Az asszony elég gyorsan átlép rajta,amit ő is nehezen visel ha szembesítve van azzal hogy ő hol hibázott adott témában.Tudja rólam hogy a sok munkája miatt nem teszem szová csak ha azt érzem nem vagy nem teljesen jogos tőle.Nehéz vele nem mindig van a helyzet magaslatán
2016. nov. 2. 15:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kérdés is olyan furcsa már.

Hát menj oda mögé és öleld át szépen csendben.:)

2016. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!