Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire jellemző Magyarország...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző Magyarországon az "eltartott férj" kategória?

Figyelt kérdés

Ilyen háztartásbeli "háziemberek",akik otthon elvégeznek mindent teendőt és a feleségük dolgozik.

Olyanra gondolok,akiknek nincs gyereke...


2016. nov. 7. 00:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1 ilyet ismertem, de annak 7 gyereke volt.

Mondjuk én lehúznám magam a retyón, ha a feleségem tartana el.

2016. nov. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy túl gyakori.
2016. nov. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igazán. Van, hogy egy jómódú, idősebb nő tart egy-két hancúrkandúrt, de eszébe se jut odaköltöztetni, hogy takarítson.

Eltartott férj gyakrabban lesz úgy, hogy a nő nem mer válni, (főleg ha rendszeresen veri), és eltartja a lusta, (99%-ban alkoholista) férjét. Muszájból, természetesen.

A férj iszik, döglik, eszébe sincs dolgozni, és otthon két szalmaszálat nem tesz keresztbe.

2016. nov. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én szeretnék eltartott férj lenni:) de nem könnyű pálya:) nem is sikerül
2016. nov. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Több esetet is ismerek. Csak ezeket nem nagyon illik kiteregetni, általában úgy tudja mindenki, hogy a barát vagy férj is keres. Mert nem egy nagy érdem a pasinak az biztos. Nem, nem öreg nőkről van szó, akik fiatal srácokat tartanak szórakozásra.


Az nem is rendes kapcsolat. Amikről én tudok ott gyerek és gyerekek is vannak. Az szokott történni, hogy a férfi férj csak átmenetileg szorul a nő bevételére, mert pl.megszűnt az àllása. Ilyen rengeteg van, hogy àtmenetileg akàr 2-3 évig is a feleség keresetéből élnek a pasi max alkalmi munkából tud hozzàadni a kasszàhoz. És olyan is van amikor a nő a sikeresebb a munkában, ezért megbeszélik, hogy a pasi marad otthon, viszi a háztartást és a gyerekekre is ő felügyel.

2016. nov. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Nálunk is hosszú évek óta nem dolgozok, mert még nem találtam olyan munkahelyet, ahol jól fizetnek, nem kell dolgozni és bejárni sem. Még nem találok egy ilyet, addig marad a nejem keresete. Mivel, a munkahely keresés lefoglal minden időm, így a háztartás is az ő dolga. Annyiban besegítek a konyhában, hogy gyorsabban elfogyjon a kaja.
2016. nov. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az exemet mindig is a nők tartották el ( nem én mondom, hanem a legrégebbi baráti család, 45 éve ismerik).

Sajnos én is belefutottam a csapdába, évekig hittem, hogy amin "dolgozik", abból bevétel is lesz (nem lett).

Ennek ellenére szó se volt arról, hogy majd cserébe háztartásban besegít vagy vigyáz a gyerekejre. Ugyan, még a bébiszittert is fizethettem amíg nagyságos úr "dolgozik" (szgépezik, chatel).

Szerencsére ma már más nő tartja el :-)

2016. nov. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Anyuci pici fiacskái, akiknek nyűg a munka, és élősködnek a mamahotelben, pont ezt szeretnék, de kevés nőnél járnak sikerrel. :-) Beszélgettem neten egy ilyennel, a nála sokkal életrevalóbb anyját féltette, hogy magára marad, ha ő (30-as felnőtt férfi) elmegy dolgozni, már évek óta munkanélküli, pedig jó szakmája van. Aztán nem értette, miért nem sikeres a társkeresésben.
2016. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tudok rá példát, hogy a férfi feleségül vett egy jómódú családba született nőt, és csinált neki egy gyereket is. A nő családjától jön a pénz a megélhetésre, mindkettőjüknek csak ilyen tessék-lássék módon kell dolgozniuk, de igazából anélkül is el tudnának éldegélni.
2016. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Utolsó én kifejezetten olyan példára gondolok,ahol a férfi nem dolgozik.

És ez a nőnek így jó,mert neki a karrier fontosabb,viszont a háztartást nem szereti vezetni,és meg is engedheti magának,hogy 2 főt tartson el.

Nyilván nem olyanokra gondolok,akik alkoholista férjükkel nem tudnak mit kezdeni és néha eljárnak dolgozni.

2016. nov. 7. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!