Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy lelkileg sérült nő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lelkileg sérült nő miért alázza a pasit?

Figyelt kérdés
Folyamatos önbecsülés aláásásról beszélünk.Tesztelés hogy mennyit bír a pasi vagy a múlt bosszulása a tét
2016. nov. 9. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az utóbbi! Hogy miért? Mert engem se kíméltek! Még a "normálisnak" mondható pasik se!
2016. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Normális pasi csak akkor vét a nő felé, ha a nő a sérelmei,múltja miatt játszmázik,taktikázik és ez mindig konfliktusokat eredményez mert a nő másként viselkedik mint amire jó irányban vágyik.
2016. nov. 9. 19:35
 3/8 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem főleg ha a nő az aktuális pasit élből ugyanolyannak titulálja mint a korábbi pasikat az életéből.
2016. nov. 9. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerinted megis miert? Pont azert mert lelki serult,az ilyen emberek maskeppen gondolkodnak legyen no/ferfi az illeto. Mindig valamit alltalaban kompenzalni akarnak. Meg vannak akik eroszakosak is,betegesen viselkednek.
2016. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha engem egy lány más fiuval elszenvedett sérelmei miatt másképp áll hozzám, bánik velem, ott elmegy a tiszteletem és/vagy ugyanugy bánok én is vele vagy otthagyom, illetve ismerkedési zónából nem megy tovább a dolog.
2016. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én most megadtam neki az ultimátumot hogy vagy változtat a viselkedésén,hozzáállásán vagy leléptem. 4 hónap után itt az ideje hogy megbecsülje végre az embert aki lényegesen többet viselt el tőle mint más
2016. nov. 9. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki kényszerít rá,hogy eltűrd a viselkedését?!
2016. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:
Sokféle lelki sérülés van, nyilván neked "fizet" minden korábbi sérelemért, a következőnek meg még azért is, mert te is lelépsz. (helyesen)
2016. nov. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!