Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért zavar a párom multja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feketedug kérdése:

Miért zavar a párom multja pedig már 6 éve együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
Undoritonak tartom h elöttem szinte akárki megdughatta.
2016. nov. 23. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor részedröl elpocsékolt 6 év.
2016. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, miért voltál vele hat évig? Zavar, össze sem jövök vele.
2016. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Én meg azt tartom undorítónak, amikor valaki így gondolkozik az - elvileg - szerelméről... mintha valami használati tárgy lenne... komolyan rosszul vagyok az ilyen látásmódtól.
2016. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én a páromra (férfi) vagyok rettentő féltékeny, pedig házasok vagyunk, hogy jó pár nővel volt együtt. Néha eszembe jut, hogy mekkora egy kúr..ó...gépezet volt.

De tudod mit, hozzám hűséges 7 éve, ez biztos, az előző párokkal is hűséges volt. Most már nem számít. Nemi betegségem nem lett, hála jó égnek.


Neked a nővel van a bajod. Mármint azzal, hogy nő, és hogy millióan megdughatták (erős túlzással). Pedig attól még nem k.va ahogy a férjem sem selyemfiú. Ő így próbálgatta magát. De ez nem egy billog, hogy kva voltam, az is maradok, nem volt köztörvényes elítélt, csak sok szexuális partnere volt. Ha pénzért csinálta kva volt... de gyanítom nem ez áll a háttérben.


Ha szereted szeresd, már a tiéd, ha nem szereted akkor inkább hagyd el őt. Talán a következő kapcsolatában már alacsonyabb partner számot vall be.

2016. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDD
2016. nov. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%
Hosszútávra miért ilyen nőt választottál? Magadra vess szerintem. Az ilyen nők max pár alkalmat érnek.
2016. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Talán nem kellett volna egy prostit elvenni...
2016. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mondjuk nem hat év után kellene gondolkodni. Ha eddig együtt voltál vele, akkor most már ne zavarjon. Azt nem értem, hogy ezt már akkor is tudtam amikor megismerted, akkor miért maradtál vele?
2016. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Akkor te is undorító vagy,ki tudja hány nőt dugtál meg!!!
2016. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem érdemled meg. Ez ennyi. Bárcsak tudná és elhagyna! Megérdemelnéd, hogy megtudd, milyen, amikor elveszíted, aki szeret, csak azért, mert túl primitív vagy értékelni, amit kapsz!
2016. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!