Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti milyen pozitív mellekhatasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen pozitív mellekhatasat erzitek a szexuális életnek, amely az élet minden területére kihat? Például viselkedésre? Boldogságra? Van ilyen?

Figyelt kérdés
2016. nov. 28. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Energikusabb vagyok, feldobottabb, ötletesebb. Fizikailag is könnyebben izmosodok.
2016. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A rendszeres és tényleg jó minőségű szeretkezés, minden téren nagyot dob rajtam pozitív irányba.
2016. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jobban tudok a tanulásra koncentrálni, nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb vagyok
2016. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Nőként: kiegyensúlyozottabb vagyok. Nem CSAK a szextől, de az is rásegít.
2016. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint összefüggés van a pillanatnyi motivalatlansagom meg a koncentrációhoanyom meg a kóros szexhianyom között 😄
2016. nov. 28. 21:12
 6/11 anonim ***** válasza:

én is energikusabb vagyok, fel vagyok dobva, motivált vagyok, tele vagyok tervekkel és célokkal.


Mégsincs szex az életemben és nem is volt.


Erről ennyit!

2016. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem is szex nelkul ilyen volt amit mondasz évekig. Most meg beütött ez hogy valami történjen mostmar...
2016. nov. 28. 21:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szex nélkül és szexszel is ugyanolyan vagyok. Ideig-óráig fel vagyok dobva, de ha ma este szexelek, attól holnap nem leszek a munka hőse :D pedig nagyon is jó a szexuális életem ;)
2016. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazabol semmilyet. Akkor sincsen semmi bajom, ha par napig nincs szex. Maximum annyi, hogy hianyzik a szex.
2016. nov. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
45%
???? Semmilyet :D A f-sz azért annyira nem nagy szám, hogy boldogabbá tegyen lol.
2016. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!