Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Köztetek van olyan aki egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek van olyan aki egyedülállóan éli az életét? Hogyan érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Vannak,akik szerint nem egészséges ,valaki szerint nincs benne semmi.Felvállalom ,hogy én is problémás vagyok kicsit mentális téren,meg zárkózott típus.Úgy érzem a gyenge jellemvonásaimat inkább kihasználnák hosszú távon.Van köztetek olyan aki szeret egyedsül lenni felnőttként??37N

2016. dec. 8. 17:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én. Egyedül az intimitás hiányzik. Súlyos lelki sebeket okoztak bennem, ezért nem tudnék már soha senkiben megbízni.
2016. dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A harci helyzet az,hogy gyerekként elnyomott voltam erősen minden téren,és nyuszi természetű.4 éve tudatosan fejlesztem a személyiségem,és félek ,hogy kifogok egy olyan hapsit,aki visszatesz a régi lelkiállapotomba.Így úgy vagyok vele inkább egyedül.
2016. dec. 8. 17:56
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Én konkrétan imádok. Senkihez nem kell alkalmazkodni, senkivel nincs veszekedés, azt teszek amit akarok otthon, kiszámítható így az élet, az alkalmi kapcsolataim pedig az egyéb szükségleteimet is kielégítik.
2016. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szörnyen érzem magam. Egyre rosszabb
2016. dec. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

Rossz, de annyira még nem az, hogy bárkinek igent mondjak.

22N

2016. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
2 gyermekem van.Az egyik nem egészséges.Ő él velem.
2016. dec. 8. 18:16
 7/20 anonim ***** válasza:
Én úgy, mint a 18:01-es
2016. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Pár éve én is egyedül vagyok, de engem nem zavar. Szoktam ismerkedni, de muszájból nem jövök össze senkivel. Majd előbb utóbb megtalálom ismét azt, akivel együtt szeretnék lenni.

Egy éjszakásra mindig van jelentkező, de az nem az én stílusom. Kevesebb lett azoknak a száma a mai világban, akik tényleg komoly kapcsolatot szeretnének, viszont az elvárások nőttek.

Anno iskolában engem is mindig elnyomtak, de pont ebből merítettem erőt a későbbiekben, így ma már nem érzem annak a súlyát. Túl kell lépni az ilyen időszakokon, és nem visszafele nézni. :)


30F

2016. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én igen, a hivatalos státuszom (ha már címkézünk) egyedülálló. Nehéz velem, kicsit olyan vagyok, mint a tapló télapó, kevesebb alkohollal, de maga a stílus hasonló. Intimitás/szex szerencsére van, randizok általában folyamatosan, de párkapcsolatban nem vagyok senkivel sem. Élvezem, tudok a céljaimra koncentrálni, fejleszteni magamat.


33F

2016. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedülállóan élek fél éve. De volt már több éves időszak is életemben, amikor egyedülálló voltam.

Alapvetően nem érzem magam se jobban, se rosszabbul, mintha kapcsolatban lennék, inkább úgy jellemezném, hogy máshogy érzem magam; vannak ennek a helyzetnek előnyei és hátrányai is.

Előny, hogy nem kell alkalmazkodnom senkihez, mindig azt csinálhatom, amihez épp kedvem van, több időm és energiám jut a hobbikra, haverokra, bulizásra, sportra, a saját terveim megvalósítására.

Hátrány meg pl. az, hogy a rendszeres szex, az intimitás eléggé hiányzik.

De mivel az utolsó kapcsolatom meglehetősen terhelő volt, most jelenleg az előnyöket jobban értékelem.

34/F

2016. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!