Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti a barátnőtök kedvéért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a barátnőtök kedvéért körbe metélnétek magatokat?

Figyelt kérdés

2016. febr. 10. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2016. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Egy barátnő ilyet nem kér.
2016. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem.
2016. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez a kérdés nem reális......

Van akinek egészségügyi okok miatt felnőtt korban hajtanak végre műtétet(gondolok itt fitymaszűkületre), de azzal hónapokig nem lehet szexelni, szóval egy barátnő nem kér ilyet.

38F

2016. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Oké értettem köszönöm a válaszokat, aki akar az még írhat.

És ha feleség kérné vagy egyáltalán nem, mert nem így lettünk nevelve!

2016. febr. 10. 17:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyet még a legelvetemültebb zsidó rabbi sem tenne. Legfeljebb megcsináltatná mással. :-))
2016. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os


Muhahahaha! De ,hogy nem! >;)


https://www.youtube.com/watch?v=cWSVonRsdKk


:DDD


Viccen kívül:


Nos ,én zsidó vagyok.

És még a "legelvetemültebb" rabbi sem metélhetne úgy át egy férfit ,hogy ha nem akarja.

De ha mégis megteszi ,akkor megszegi a térítés tilalmát.

Természetesen a 8 napos körülmetélés (brit milá) az más.


Én a humanisztikus irányzathoz tartozok és nálunk nem kötelező a metélés ,bár javasolt a zsidó identitás tartása képen.

Mondjuk én nem vagyok körülmetélve és így hosszútávon nem is tudom ,hogy fogom-e magam.


Mondjuk egészség ügyi előnyei vannak ,de szex közben később sülsz el ,mintha nem lennél körülmetélve.


Döntsd el te!


Üdv!

2016. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

minek?


én se kérnék ilyet.

2016. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Azaz lehet, de akkor őneki is ezzel arányos áldozatot kell hoznia:

valamelyik súlyosan obszcén v. perverz fantáziálgatásomat kell valóra váltania nap mint nap, de legalább hetente egyszer-kétszer.

2016. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen, ha a fitymaszűkület olyan fokú, hogy akadályozza a napi tisztálkodást. Ha meg már be is gyulladt alatta, nem is tehetsz mást. Hisz' ilyenkor már neked is minden vizelés gyötrelem. - Egyébként gondolj csak bele, mitől kapnak a nők méhnyakrákot! - Én önként vetettem alá magam 19 évesen, most 67 vagyok. Még élveztem is, mert egy nővér a műtét alatt végig simogatta fejem és az arcom. - Légy bátor és vállald magadért és a tiszta lelkiismeretedért!!!
2016. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!