Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Urak, ti hogy gondoljátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urak, ti hogy gondoljátok? Párkapcsolat vagy inkább prosti?

Figyelt kérdés

Mai rohanó világban a testi kielégüléshez komoly párkapcsolatot vagy inkább prostihoz mentek?


Én a prostikhoz járok inkább, így megmarad a szabadságom, függetlenségem!



2016. dec. 17. 13:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
16%

Mint minden ismerősöm, komoly párkapcsolat.

Mellette barátnő és alkalmanként prosti.

A szent háromság.

2016. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 mikeXxX ***** válasza:
91%
Párkapcsolat egy nem prűd nővel idáig ez bejött ! Prostihoz akkor se mennék ha ő fizetne !
2016. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
16%
Mikor a "karrierista" fiatal éveim éltem akkor nem volt se időm se energiám egy rendes párkapcsolatra így prostiztam, de abból is a jobbik fajtából tehát nem útszéliekkel kezdtem...azóta sem változott a helyzet, jó így még pár évig, van olyan hölgy akihez évet óta járok hetenként.
2016. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A legrosszabb ***** válasza:
53%
Kell a francnak, semmi előnyöm nem származna egy párkapcsolatból, egy halom kidobott pénz és lelkileg is leépít.
2016. dec. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

kiverem. olcsó, gyors, és ki se kell mozdulni.


Amúgy meg kapcsolat, vagy semmi.

2016. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%

Nekem sincs időm ismerkedni, karrier, cég és PhD mellett.


Sajnos ez a rohanó életünkkel egyűtt jár.

Egy egy igényes prosti megfelelő kiváltani a szerelmet. Általában úgy is csalódást hozott a korábbi 6 barátnőm.


Nagyon kevés nőt tudok tisztelni, az az igazság.


Adok még neki egy esélyt, van pár fiatalabb egyetemists csaj, meg egy doktoris. Őket bepróbálom, talán lazább félév lesz. :)

2016. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%

Alkalmi/laza kapcsolat. Ez azt jelenti hogy normálisan kezdünk ismerkedni. Megszólítom, tetszünk egymásnak kívül-belül is, elmegyünk randizni, viszonylag jól megértjük egymást, csókolózunk, lefekszünk egymással mondjuk 3-5 randi után. Aztán nem kapcsolat lesz, hanem kedvünktől függően találkozunk egymással heti 1-3 alkalommal (néha együtt is alszunk) és szexelünk. Nem járunk el programokra, nem leszünk szerelmesek (többnyire) és mindig szexelünk amikor találkozunk.


Ezek tartanak aztán olyan 2-4 hónapig. Nekem legutóbb július-október között volt egy ilyen, előtte április-májusban és most van remélhetőleg valami hasonló kialakulóban.


És amíg egy ilyen tart, addig nem kell nagyon az ismerkedéssel foglalkoznom, nem kell vele napi kapcsolatban sem lenni (nagyon maximum pár üzenetváltás egy nap, de még ez a ritkább), megvan a fizikai intimitás is (bújás, csók, ölelés, simogatás), a szex is megvan, úgyhogy minden fa sza. Mindezt úgy, hogy nem kell a párkapcsolati bullshittel és bármilyennemű drámázással foglalkoznom.


Amíg 30 körül nem akarok majd családot alapítani, addig ez a legjobb állapot nekem.

2016. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

Én olyan ember vagyok, aki jobban igényli az érzelmeket mint a szexet, így a szerelmet keresem és szex csak plusz ajándék.


Sosem mennék prostihoz, mert idő és pénzpazarlásnak gondolom. Akkor már jobb szeretni valakit, aki viszont szeret.


22/F

2016. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Ja és olcsóbb ez a prostinál és a barátnőnél is. Az első néhány randin (a szexig) van hogy háromból kétszer én fizetek, utána pedig hónapokig szó szerint semmit nem kell költeni, miután már szexre találkoztok mindig.

2016. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem unalmas ugyanazt a puncit tömni éveken keredztül?! :)
2016. dec. 17. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!