Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert temetkezik a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert temetkezik a parom egesz nap a telefonjaba ahelyett h velem es a ket gyerekkel legyen?

Figyelt kérdés
Minden idot kihasznalja h ne kelljen velunk,lenni 2 eve csinalja!mar megumtam
2016. dec. 25. 13:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
ha még nem beszéltetek róla akkor mit lehet tenni
2016. dec. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
"Minden idot kihasznalja h ne kelljen velunk,lenni 2 eve csinalja!mar megumtam" Ha igy gondolod akkor nagy a gáz!!!
2016. dec. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Beszeltem rola semmi !!csak a hulye jatekai a facebook es ennyi abszolute nem zavarja magat...vonatom is em a ket gyerek millio pakk o meg kulom ul es a telefont nyomja amikor ra szoltam orditott velem h nem igaz h megmondom mit csinaljom az utazas arra valo h telefonozzon
2016. dec. 25. 13:15
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
EGyébként én úgy tudom, a facebook meg a mobilozás is tudnak függőséget okozni...nem tudom, hogy nálatok ez áll-e esetleg fenn?
2016. dec. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
2 éve ezt műveli, változni nem akar, leordít, ha szólsz érte, te pedig ennek ellenére még mindig tűröd és vele vagy.. Mégis mire számítasz, őszintén? Én már rég összepakoltam volna a cuccait, hogy ha már egyedül vagyok ebben a kapcsolatban, akkor tegyük is hivatalossá,, arról nem is beszélve, hogy milyen szép mintát tanulnak melette a gyerekeid is.. .. Te tűröd, ergo olyan rossz nem lehet, különben rég kivágtad volna, nem vársz erre 2-5-10 évet.
2016. dec. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert az internet érdekesebb a családjától...valószínűleg unalmas és terhes az apa és a Férj szerep neki.Kérdés, minek alapít az ilyen ember családot...
2016. dec. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Függő. Ha beismeri, és van benne hajlandóság a változtatásra, akkor van esélyetek. Egyébként nincs. Találj valakit (rokont, barátot), akire hallgat. Talán ha többen figyelmeztetik, akkor elgondolkodik.
2016. dec. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szenvedély beteg. Orvos, vagy rá fog menni a házassága, mint például egy alkoholistanak.
2016. dec. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Most is raszoltam csak ordit velem
2016. dec. 25. 14:15
 10/26 A kérdező kommentje:
Tobbszor szoltam mar neki a 2 ev alatt utana ordit velem dacbol jatszik a gyerekekkel engem szarbs nez es elhord mindennek
2016. dec. 25. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!