Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más hogyan küzdi le a "kisördö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más hogyan küzdi le a "kisördögöt"? Belenéztek a párotok telefonjába?

Figyelt kérdés

Én nagyon bizalmatlan vagyok a párommal szemben, pedig sosem adott okot arra hogy ne bízzak benne.

Tegnap este amikor elment fürdöni otthagyta mellettem a telefonját.

Annyira nehéz volt lekűzdenem a vágyat hogy belenézzek az üzeneteibe stb.

Végül nem tettem.


Betegesen félek a megcsalástól.

Előfordult már, hogy a laptopját hagyta előttem belépve a közösségi oldalán, ott belenéztem az összes üzenetébe. Nem találtam semmi gyanúsat...

csak ugye a kíváncsiság...


Csajok, ti szoktatok turkálni?


2015. febr. 21. 10:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem igazán :D
2015. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

tudom, hogy ez is a bizalmatlanság egy formája...

de titeket kicsit sem érdekel, hogy találnátok-e valami gyanúsat vagy sem??? :)

2015. febr. 21. 10:55
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Há én dobnálak a csába ha kiderülne.
2015. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Ha egyszer rájönnék, hogy nézegeted, jelkódot tennék rá.
2015. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sehogy, sose fordult még meg a fejemben, hogy belenézzek a telefonjába vagy a gépén kutakodjak, pedig lenne rá alkalmam. Elég okos, ha meg is csalna, akkor az úgy történne, hogy sose tudnám meg.
2015. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

a telefonja jelkódos, de tudja hogy tudom.

nem miattam tette rá.


Pont írtam, hogy NEM nézegetem a telefonját.

A facebookjába csak egyszer néztem bele, amikor bejelentkezve hagyta. azóta nem

2015. febr. 21. 10:59
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Hát én csinálnék egy jó nagy önismereti tréninget és megkeresném ennek a beteges bizalmatlankodásnak az okát. Soha nem jutna eszembe ilyesmi, ezért nincs semmiféle kisördög amit le kéne küzdenem... Pedig többször volt hogy "hé kicsim lépj már be a facebookomba és nézd meg mi írt válasznak az XY. És lediktálta a jelszavát meg minden... Még se jegyeztem meg a jelszót és nem néztem utána semminek. Én megbízom benne és ezt visszafele is elvárom.
2015. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem egyértelmű, hogy ha kiderülne elküldenélek melegebb éghajlatra. És nem tűnik fel neked, hogy nincs rejtegetni valója azért meri ott hagyni a telefonját előtted és azért marad bejelentkezve facebook-on? Én elvárnám, hogy ne turkálj ha én se turkálok, bár engem nem érdekel, ha a csajom megnézi a telefonom, ha én is tudok róla, és nem sunyi módon teszi a hátam mögött.
2015. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen utolsó, iagazd van hogy nincs rejtegetni valója.


Igaz,hogy Ő az a pasi aki ha megy wc-re viszi a telefonját :D

De ha lenne rejtegetni valója tuti nem hagyná mellettem, vagy nem maradna belépve sehol.

Amugy mindig mellettem chatel, mellettem facezik..látom kinek ír stb.

2015. febr. 21. 11:11
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyszer megadta a jelszavát a fb-jához, mert telefonján nem volt net, és egy telefonszámot kellett elkérnem valakitől. Az üzeneteit nem néztem meg, de a haverjavial közös csoportjukat igen, mert tudtam, hogy ott vicces képek vannak róla, de semmi személyes, azt üzenetben beszélik. Meg is mondtam neki, hogy trollkodtam kicsit, de nem haragudott, meg persze megváltoztatta a jelszavát. A lényeg, úgy küzdöttem le, hogy nem akarok tudni semmiről. Ő nem az a fajta ember, aki szeret valakit, és másra tud úgy nézni. Ha meg már nem szeret, azért nem csalna meg, inkább dobna. A múltjában meg nem akarok turkálni, az a múlt.

A telefonját is megnézhetem, képeket szoktam nézegetni, úgyis profi az ilyesmiben, amit nem akar megmutatni, azt lerejti, annyira meg nem dobom be magam :D

Üzeneteket sem nézek.

2015. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!