Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Emberek mit csinaljak 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek mit csinaljak 2 honapja egyutt lakok baratommal minden ok nelkul r. nak nevez mar meg is utott mit csinaljak hova menjek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 04:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Oda, ahol két hónappal ezelőtt laktál!
2016. dec. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Mert ugye a nők nem szoktak összejönni tajparasztokkal, szinte egy sincs amelyik hozzájuk vonzódna elsősorban...
2016. dec. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Előző, jo, h nem azt írtad, h biztos meg is érdemli. Ugyanolyan áldozathibáztatás ez is. Kérdező: amilyen gyorsan lehet, akár magyarázat nélkül, de lépj le családtaghoz, barátnőhöz, nem fog megváltozni. Lakva ismerszik meg a másik, nagyon igaz...
2016. dec. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A legrosszabb ***** válasza:
16%
#2: A 3-mal feljebb lévő kérdésben a csajt a férje csalja, és még megkérdi, hogy megbocsátható-e. De őket valóban taszítják az ősbunkó, gerinctelen trógerek. :D
2016. dec. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg nem jössz rá magadtól? Miért olyan ostoba néhány nő,hogy nem hagyja ott azonnal az ilyen erőszakos pasikat. Mit lehet bennük szeretni? Amikor nincs otthon pakolj össze és menj el. Biztos van családod vagy barátaid akik befogadnak. Én a helyedben már a rendőrségre mentem volns látleletet venni hogy ha eldurvul a dolog és zaklatni kezd akkor tudj távolságtartásit kérni!
2016. dec. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%
sehova. Remélem örökké együtt maradtok!
2016. dec. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Menj vissza anyáékhoz,akik az elején megmondták neked, hogy kis lányom ne foglalkozz ezzel a férfivel(?),mert ez egy agresszív barom,mire te azt felelted, hogy de hát ooolyaaan helyes, és velem nem agresszív, szeret engem. Esetleg adj egy esélyt annak a fiúnak a baráti körödből,aki valóban megbecsülne, de te leráztad azzal az átlátszó szöveggel, hogy ne rontsuk el a barátságot. Remélem tudtam segíteni, szívügyem támogatni a fiatal szerelmeseket :)
2016. dec. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

7: egyszer adtam esélyt a srácnak a baráti körből, aki annyira nem jött be, de egyébként nagyon rendes.

Pont ő volt az, akinek begőzölt, mikor csak bújni volt kedvem, mert belázasodtam. Elkezdett itatni, mondtam két pohár forralt bor után, hogy nem, de csak erőltette. Aztán tovább nyomult, de már hányingerem volt nagyon, úgyhogy inkább haza akartam menni. A jófej, rendes srácnak eldurrant az agya, elkezdett mindenféle ku.rvának elmondani, megvert, eltörte az arccsontom, a csuklóm, és olyan brutálisan megerőszakolt, hogy műteni kellett.

Utána persze megkaptam más rendes, jófej, barátzónás srácoktól, hogy minek kérettem magam, és minden ku.rva a bunkókra bukik.


Azóta eltelt 10 év, és mindennek el szoktak mondani az ilyen nagyon rendes, aranyos pasik, hogy majd egyedül dö.glök meg 5 macskával, ha mindenkit visszautasítok, és nem kéne ennyire beképzeltnek lennem, stb. Páran kívánták már azt is, hogy erőszakoljon sz.arrá valami alfahím.


Részemről ennyit a jófej srácokról, meg hogy a "csúnya fiúknak is van szíve".


Kérdező: muszáj elmenned. Gondolom az a helyzet, ami ilyenkor mindig: elérte, hogy miatta összevessz a szüleiddel, aztán "megmentett tőlük", hogy költözz oda. Most, amikor teljesen kiszolgáltatott vagy, lehullt az álarc, és agresszív lett.


Hívd fel anyád, beszélj vele, mindegy, hogy költöztél el, biztos hogy pár hétre hazamehetsz. Legfeljebb megbeszélés velük, hogy amint lehet, keresel szobát, vagy keresel bérlőtársat, nem maradsz ott örökké. Meg persze adsz bele a rezsibe.

2016. dec. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8-as sajnálom,ami veled történt. Ez a baj, hogy nem lehet előre tudni, hogy ki milyen ember valójában.
2016. dec. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nane egyesulet kerj segitseget.

8. Szornyu tortenet en tuti tobbet nem mernek senkivel kettesben maradni.

Egy ilyen eset az egesz eletre kihatassal van a szulesre is a gyereknevelesre

Remelem kerestel segitseget

2016. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!