Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 honapja vagyok egyutt a baratommal. Neki en vagyok az 1. normalis kapcsolata, viszont kiszerettem belole 2 hete kint van kulfoldon es igy nem talalkoztunk de nem is hianyzik es inkabb csak baratkent tekintek ra, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Az első barátnőm is ilyen volt... Fiatal kislány, aki még azt sem tudja mit akar. Dúlt a nagy szerelem, aztán egy hétig másik országban kirándultak, új környezet, új emberek...kinyílt a világ, megtapasztalta hogy nem csak én létezem. Vissza már úgy jött hogy látni se akart. Ennyit erről.

Sose kezdenék 18 év körüli kislánnyal.

2016. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Mit tudsz csinálni? Szakíts vele, de ne bunkó módon. Illetve attól függően, hogy mikor jön vissza, döntsd el, hogy személyesen teszed-e meg. Élőben sokkal gerincesebb, de ha még 2 hónapig mondjuk kint van, akkor én meglépném ezt telefonon keresztül is.
2016. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt mar egy éves kapcsolatom elotte .Szóval nem mondanám hogy azért mert kicsi vagyok érett a gondolkodásom . És ez az egész nem most kezdődött 1 hónapja kb folyamatosan veszekedtünk és érzem hogy valami elmúlt
2016. jún. 24. 12:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszenek a válaszok ne nézd meg vagy ne írd ki a kérdést ba szdmeg...
2016. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szakíts! Kiszerettél belőle ennyi idő alatt, akkor nincs miről beszélni, ezt megmenteni se lehet, mert az évek múlva jön egy normális kapcsolatban. Ilyenkor még rózsaszín felhőben kéne lenni. Fellángolás volt, elmúlt, kész. 3 hónapból egyet már veszekedéssel töltöttetek, miről lehet ilyenkor?? Mi a 3évből 3 napot ha veszekedtünk eddig amikor volt durci és feszültség, volt persze több konfliktus, nem egyezés, de mindig megbeszéljük vita nélkül.
2016. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk mondd meg neki. Legalább nem rabolod az idejét tovább, és a sajátodat sem vesztegeted.
2016. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!