Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van jövője ennek a kapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, fél éve költöztünk össze.

Talán a gondok ott kezdődnek, hogy teljesen más családi háttérrel rendelkezünk. Az én családomban mindenki keményen megdolgozott, azért amije van, teszünk azért, hogy elérjük céljainkat, engem is így neveltek. Párom szülei dolgozgattak életünk során, amikor éppen volt munka. Ha nem volt nem igazán erőltették magukat, hogy legyen, inkább nem ettek, de persze a TV előtt ülni kell. Párom így nőtt fel. Amikor megismertem még az egyetemen úgy gondoltam, hogy ő szeretne ebből kitörni. Összeköltöztünk, de hamar szembesülnöm kellett azzal, hogy talán mégse akar annyira "normális" életet élni. Ő abbahagyta az egyetemet, de nem volt hajlandó elmenni 8 órába dolgozni, mert ő "nem ér rá". Én egyetemre jártam, mellette 8 órába dolgoztam. Ha nem főztem, inkább napokig nem evett. Kitalálta, hogy ő újra tanulni fog, de akkor ennyit se fog tud dolgozni. Most, hogy már nem járok egyetemre, már jól keresek attól tartok, hogy arra hajaz, hogy majd én eltartom, de én vagyok erre hajlandó, hiszen a saját lustasága miatt kellett otthagynia az egyetemet. Teljesen elhagyta magát, se sport, se hobbi. Amikor megkérdezem, hogy miből akarja a majd a számlákat fizetni, vagy miből telik majd az egyetemre, akkor felháborodik, hogy ne zaklassam ilyenekkel. Én már teljesen kétségbe vagyok esve, hogy így nincs jövőnk, akármilyen tökéletes is volt a kapcsolatunk az összeköltözés terve előtt. Rengetegszer próbáltam vele beszélni erről, de csak kifakad, hogy tudja azt, hogy ő egy szar ember, de nem tud vele mit kezdeni. Mivel ösztönözhetném? Van-e értelme ezt folytatni két ilyen különböző világszemlélettel? A családom és a barátaim imádták őt, de már ők is azt mondják, hogy hagyjam ott őt, mert tönkreteszem magam, de én meg úgy érzem cserben hagynám. Sokszor érzem már azt, hogy jó lenne ha egy, olyan férfi lenne mellettem, aki mellett nőnek érezhetem magam. Jelenleg úgy érzem magam, mint egy egyedülálló anya a gyerekével.



2016. dec. 26. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2016. dec. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő hagy cserben téged.
2016. dec. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő miből él meg?
2016. dec. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Dolgozik, éppen, de csak 6 órában, és ezt is sokallja, mondjuk legalább már heti 5 napban...Ezt a munkát is én találtam neki, mert úgy gondolta, hogy majd a munka találja meg őt és nem fordítva...
2016. dec. 26. 14:16
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Nincs, de még egy darabig bennemaradsz, önsorsrontás, de mindenki megteszi.


Boldogabbévet :)

2016. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az emberrel nincs közös jövőd.Lusta, érdektelen, nem törődöm típus.Nem valószínű, hogy a közeljövőben megváltozik.
2016. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradj benne, többet érdemelsz. A párkapcsolathoz 2 ember kell, és 2 embernek kell beletennie is. Ő csak kivesz belőle.
2016. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ott kell hagyni.

…AKINEK VAN, ANNAK MÉG ADATIK, AKINEK NINCS, ATTÓL MÉG AZ IS ELVÉTETIK, AMIJE VAN…

2016. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én maximum 1 hónap együtt élés után rugdostam volna ki a közös lakból ilyen mentalitással.Ennyire rossz emberismerő vagy,hogy 3,5 év alatt nem esik le,hogy akar-e valamit az élettől,vagy sem? Ennyi idő alatt lehet következtetni arra, milyen ember valaki,ha nem olyan naív,mint akit egy telenovellából rángattak elő.
2016. dec. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Amíg nem éltünk együtt addig ambiciózusnak tűnt, hogy rosszul áll az egyetemen azt mástól tudtam meg. Nagyon jól hazudik, erre az összeköltözés után jöttem rá. Annyira jól előadta, hogy ha végre kiszabadul az otthoni közegből ő majd megteremt mindent, ami neki nem adatott meg. Csak rájött, hogy ahhoz tenni is kell és itt megállt a tudomány. Tény, hogy naiv voltam, elhittem neki, azt hittem ennyi idő alatt kiismertem őt, de igaz, hogy lakva ismerszik meg az ember. Amikor nálam volt, dolgos volt, segített mindenben és mindig mondta, hogy de jó lesz majd ha lesz egy rendes konyhája, ahol főzhet. Aha...
2016. dec. 26. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!