Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ennek a kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek a kapcsolatnak a jövője?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Már több, mint négy éve együtt vagyunk és ő a leghosszabb kapcsolatom.

Már egy ideje úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, mit csinál. Több, mint 3 hónapja nincs munkája, nálam lakik és nem tesz meg mindent, hogy legyen is állása. Próbálkozik, de sokszor telik úgy el nap, hogy csak alszik.

Amúgy nagyon türelmes és megértő velem. Nem hiszem, hogy valaha is bármi rosszat mondott volna rám, és érzem, hogy még mindig szeret.


Az gond, hogy annyira művész, hogy az evilági dolgokkal alig foglalkozik, mert egyszerűen nem érti és így minden rám vár, hogy megoldódjon, ha bármi felmerül.

Magát pedig a léhűtő barátaihoz hasonlítja, ami nem igazán jó alap. (De másokat nem is nagyon ismer. Az egyetlen kapocs a való világgal én vagyok neki)


Eléggé elfogyott a türelmem, és nem tudom, hogy érdemes-e fenntartani a kapcsolatot, de már az élete csúcsán ennyire nem képes gondoskodni magáról.



2016. nov. 5. 18:28
 1/7 Költőnő? ***** válasza:
68%
Hosszabb távon társat vagy óriásbébit szeretnél?
2016. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fish1 ***** válasza:
Beszéltél vele erről? Elmondtad neki, hogy részedről ez így nem fog működni a továbbiakban?
2016. nov. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már mondogattam, hogy ez így nem lesz jó és nem lehet erre a jövőt építeni, de szerintem nem gondolja, hogy szakítani is akarok vele.
2016. nov. 6. 13:13
 4/7 anonim válasza:
Nagyon hasonló helyzetben vagyok és én se tudom mi tévő legyek. Bár az én párom éppen dolgozik, de komoly jelek mutatkoznak arra, hogy ott hagyja és nemrég tudtam meg, hogy még tartozása is van (véletlen tudtam meg, titkolni akarta). Az egész család művész. Az biztos, hogy ha ennek vége lesz művészlelkekkel nem kezdek.
2016. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szakítottam egy hónapja. Most boldog vagyok. :)
2017. jan. 31. 22:52
 6/7 anonim válasza:

4-es válaszoló vagyok:

Én is a szakítottam, szintén boldog vagyok. :)

A művészlelkek inkább találják megy egymást. :)

2017. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az előzőnek:

Jeee, megcsináltuk! :D

2017. márc. 2. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!