Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek lehet összefüggés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet összefüggés az óvszerhasználat következetes kerülése és a gyerekvállalás vágya között?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi következetesen nem hajlandó gumit húzni, csak a szokásos "időben kiveszem" stratégiát alkalmazza védekezés címén, akkor vajon ez lehet összefüggésben a családalapítási terveivel? Vagy ennek semmi köze ehhez, és 100%-ig csak tisztán és nyersen a kényelemről és az élvezetről szól?


Tegyük fel, hogy az adott férfi szeretne babát és családot, csak ilyen-olyan anyagi megfontolásokból még odázná a kérdést.


Általánosságban írtam ki, mert persze, a körülmények sok mindent befolyásolhatnak a megítélésében, de én kifejezetten erre a szegmensre vagyok kíváncsi. Aki gumi nélkül szexel, az jelezhet egy tudatalatti (vagy feletti, csak ki nem mondott) vágyat az azonnali babavállalásra? Amolyan "ha _véletlenül_ becsúszik, akkor jó, ha nem, akkor is" alapon?


2017. jan. 9. 11:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nincs. Ha állandóan ezzel a "majd kihúzom időben" dumával jön, akkor ne abban reménykedj, hogy tulajdonképpen már gyermekei anyját látja benned, hanem hogy tényleg nem esel teherbe tőle...


Amúgy fel nem foghatom, hogy legalább akkor már miért nem használtok hozzá valami hüvelyi spermicidet.

2017. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem azzal van összefüggésben, hohy a férfi nem előrelátó és nem képes a tetteiért felelősséget vállalni, hiszen úgy van vele, hogy nem ő lesz a terhes, hanem a nő, tehát neki ebből nem lesz baja, a nő egészségi kockázata pedig megéri számára az ő pillanatnyi élvezetéért, mert önző.
2017. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyszerűen nem szeret óvszerrel d.gni.
2017. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
1: mert én meg szeretnék babát :D
2017. jan. 9. 11:32
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"1: mert én meg szeretnék babát :D"


Oké, de akkor épeszű ember leül a párja elé és elmondja neki. És megbeszélik, hogy akkor mikor lehet róla szó, és addig védekeznek. Akkor meg nem védekeznek, amikor akarnak.

2017. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az ilyen pasi nem akar se gyereket, se családot, ráadásul felelőtlen, önző és ostoba is.

Azt hiszi, hogy neki nincs előváladéka, mert hogy ő "ügyes" és tud vigyázni.

Aztán ha kiderül, hogy tévedett, te meg bekapod a legyet, akkor határozottan kijelenti, hogy az biztos nem tőle van, és hogy vagy elveteted, vagy mehetsz a fenébe, de neki gyerek semmi esetre sem kell.

Aztán ha megtartod, ő akkor is "ügyes lesz", és megoldja, hogy innentől feketén dolgozik, te meg sose fogsz tudni behajtani rajta egy fillér gyerektartást sem.


Hidd el, hogy ha egy férfi akar gyereket, akkor tesz érte, hogy legyen, és rendesen tele fog pakolni, nem veszi ki előtte!


Az már inkább jellemző, hogy sok buta liba azzal áltatja magát, hogy akar, csak nem meri kimondani, de ha beállít a pasihoz a jó hírrel, hogy teherbe esett, akkor egy csapásra megvilágosodik, és boldogan keblére öleli gyermeke anyját.

Aztán ők sírnak a legjobban, hogy hogy mondhat olyat a pasijuk, hogy vetesse el a gyereket, neki nem kell.

2017. jan. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Meg van beszélve. Ezért mondom, hogy ő még várna vele, de amúgy szeretné. De ha meg várna vele, akkor meg nem értem, miért nem hajlandó gumit húzni. Régen húzott gumit, ha kértem. Sőt, kérés nélkül is.
2017. jan. 9. 11:43
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De basszus, ha már annyira szoros a kapcsolatotok, hogy később együtt akartok gyereket (már ha tényleg...) akkor miért nem tőle kérdezed meg???
2017. jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így lenne, akkor a sok kiugráló bajnok nem hagyná nyakig a kakában a csajokat az abortusszal/gyerekkel. A valóság az, hogy pont ezek a férfiak azok, akik nagyon szeretnek "szabadon" élvezni, és persze utána szabadon lépnek le a terhes csajtól.
2017. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, most mondtam. Szeretne gyereket, de nem most. Most meg nem húz gumit, és csak annyit mond, hogy így kényelmesebb. De korábban meg húzott, aztán összeházasodtunk, és most meg nem húz, de továbbra is állítja, hogy még várna a gyerekvállalással. Ezért kérdezem, hogy esetleg várhat-e valami balesetre valójában, hogy a döntés felelősségét az "univerzumra" bízza, mert ha megfogannék, akkor egyértelműen nem vetetné el. Azt viszont sose vallaná be, hogy romantikus véletlenből szeretne babát, és azért csinálja. Így jött az ötlet, hogy talán itt tudtok valamit mondani.
2017. jan. 9. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!