Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elítélendő? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő? Többi lent

Figyelt kérdés

Már 3 éve, hogy együtt vagyunk a párommal. Szeretnék más emberekkel is beszélgetni. Mivel ő sokat dolgozik, alig van itthon, így munka után én is egyedül töltöm a nap további részét. (Egy két barátom van, de velük is ritkán találkozom.)Nem megcsalni akarom, csak más emberekkel beszélgetni. De ilyen oldalakban csak a párkeresős oldalakat ismerem. Ha felmegyek egy ilyen oldalra, akkor rám lehet sütni, hogy megcsalom a párom, holott nem igaz. Vagy tudtok ilyen oldalakat?

Amúgy jogos lenne a feltételezés, hogy nem fordítunk elég időt egymásra. Ő fáradt, én nem nyaggatom. Amúgy is már elkényelmesedett.


Köszönöm a válaszokat.

28L


2017. jan. 19. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak beszélgetős oldalak, amelyek nem társkeresők.
2017. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Amúgy jogos lenne a feltételezés, hogy nem fordítunk elég időt egymásra. Ő fáradt, én nem nyaggatom. Amúgy is már elkényelmesedett. "

Mi a kérdés?Hagyjátok egymást békén.

Egyszerüen unjatok mar egymást.

.

2017. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotok kényelmesedett el. Az, hogy munka után másra vágysz és nem a párodra, ott már gondok vannak...Nem tudsz megbeszélni mindent a pároddal? A napodat, hogy mi történt? Mással szeretnéd ezt megbeszélni, neten keresztül? Egyértelmű, hogy megromlott a kapcsolat: beszéljétek meg, hogy mi legyen.
2017. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!