Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ráerőltetni a barátnőre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráerőltetni a barátnőre az érzelmeket ez mit jelent? Kifejtem lenne bővebben .

Figyelt kérdés
Szóval . ,,Ne akard ráerőltetni az érzéseidet valakire, aki nem tudja viszonozni őket.Te is boldogabb leszel, ha olyan embernek adod a szíved , aki értékelni is tudja ". 29 éves férfi vagyok, van egy barátnőm aki 30. Ezt mondta nekem édesanyám a barátnőmmel kapcsolatban.Vagyis ezt írta nekem.Ő belelát a kapcsolatunkba, nem akartam hülyenék látszni édesanyám előtt ezért inkább itt teszem fel a kérdést hátha valaki érti ezt mert kívülálló jobban tudja ezek mit jelentenek mint aki a kapcsolatban van.Legyszives segítsetek . Ez mégis mit jelent? Valaki? Ne akarjak rá erőltetni az érzéseim.Hmm ezt nagyon nem értem.Raeroltetni ?? Mi vaaan? Miért mondjak ezt mások mit nem veszek észre? Valaki magyarázza el mert tényleg nem értem mit értenek mások ezalatt higy en rá akarom erőltetni az érzéseim a nőmre.. ?????

2017. márc. 13. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyád esélyes, hogy úgy látja, hogy a barátnőd nem teszi oda magát 100%-ig a kapcsolatotokban.

30/f

2017. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, mit nem értesz ezen...

Anyukád úgy látja, hogy a kapcsolatotok egyoldalú, a barátnőd nem szeret, nincs értelme küzdeni érte, jobban jársz, ha keresel mást, aki ugyanannyira tud viszontszeretni, amennyire te is szereted őt.

Azt már neked kell eldönteni, hogy igaza van-e vagy sem, de amit írt, az ezt jelenti

2017. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jojo köszi.De az akkor sem világos hogy mir jelent maga a kifejezés hogy én rá erőltetem valakire az érzéseim ??? Ez azt jelenti hogy én azt akarom vagy azt várom el a partneremtol hogy ugyanúgy szeressen engem mint én őt? Azt jelenti ez a kifejezés ?
2017. márc. 16. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!