Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik/nők akiknek előnytelen külsejű párja van, mennyire élnek át őszinte érzelmeket/boldogságot szex közben?

Figyelt kérdés
Először is szeretném kérni, hogy ne hozzátok fel a tipikus "a szépség szubjektív" kifogást, mert igenis van az a kategória, amikor az illető objektívan is megítélve tényleg nem vonzó. Most nem arra gondolok, hogy valakinek a szőkék vagy a barnák jönnek be, hanem a szexuális vonzalmat nem sugárzó emberekre (baltával faragott arcú "úszógumis" csaj, alacsony és sovány nyikhaj pasi, köpcös kopasz ürge stb.). Azt hiszem mindenki egyetért velem, hogy az ilyen kaliberű emberekkel tényleg nem lehet kellemes élmény a szex, de hogy nem érzéki szenvedélyen alapuló az biztos. Na mármost arra lennék kíváncsi - lehetőleg saját tapasztalat alapján - hogy milyen érzés, amikor egy ilyen emberrel kell lefeküdni és szeretkezni. Oké, személyiség, a belső harmónia miegymás is lényeges, de valljuk be, hogy a szex nagyon fontos egy párkapcsolatban és borzasztóan kíváncsi vagyok, hogy a kompromisszumot kötni kényszerült emberek ezt vajon miként élik meg. Hál istennek nekem ebben nem volt még részem, pedig én is az a kategória vagyok, akinek előbb utóbb, de kompromisszumot kell majd kötnie, ha valaha kapcsolatot akar majd. Ez a kérdés amúgy csak azért merült fel bennem, mert itt is számtalanszor olvastam már csajok véleményét, hogy undorodna olyan férfival lefeküdni, akihez nem tud vonzódni és kíváncsi vagyok, hogy erről más mit gondol.

2017. febr. 19. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Akár milyen hihetetlenül hangzik, nem mindenki a külsőségek rabja, és akit tényleg szeretsz szerelemmel vonzónak látod. Bírom az ilyen kérdéseket mikor azt hiszi a kérdező, hogy mindenki úgy működik mint ő, eszébe sem jut, hogy mennyire mások a mozgatórugók egyes embereknél. Egy másik fórumon valaki, mindig kritizálta a celebek kinézetét, de hogy miért az nekem rejtély mert pl. engem nem izgatnak nem foglalkozom velük, ugyanúgy nem érdekel ha valakinek csúnya nője vagy pasija van. Az ő választása, ha neki jó akkor nekem is. Nem kell túlkreálni szerintem, biztos fiatal vagy még mert tudhatnád hogy egy csinos pofi vagy szép test az édeskevés egy hosszútávú kapcsolathoz.
2017. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Kerdezo feluletes majom vagy

Egyszer majd uszogumis kopasz pocakos leszel egy igazi majom aki majd 20 eves feszesfenekut akar mert nincs tukre.

Remelem egyszer rajossz az elet nem errol.szol

A kulso csak csomagolas

2017. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Én egy jóképű, jó testű 10/8-9-es pasi vagyok. Egyszer volt szexuális kalandom egy kifejezetten előnytelen külsejű csajjal, aki elsőre nekem sem tetszett, viszont úgy hozta a helyzet, hogy ő volt a magántanárom egy komoly egyetemi mérnöki tárgy-ból, és tökre fellángoltam. Nagyon fel tudtam nézni rá, hogy milyen okos, szorgalmas, és nagy tudású és emellett milyen szerény, aranyos és humoros volt, szóval teljesen megkívántuk egymást és szexeltünk is amikor Németországban voltunk szakmai gyakorlaton. Ritka jó kaland volt, pedig a csajnak van pasija alapvetően (egy csúnya pasija), de attól még isteni volt vele, pedig külsőleg nem vonzó. Tehát nem igaz amit írsz, hogy nem lehet érzéki a szex egy kevésbé vonzó emberrel.
2017. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#2: Azért nehogy én kérjek már bocsánatot, hogy huszonéves fiatalként a szépre vágyok főleg, hogy arcra nincs is velem probléma, sőt...
2017. febr. 19. 20:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, VAN AZ A KATEGÓRIA, AKITŐL TE ROSSZUL VAGY. Ami, egyáltalán nem azt jelenti, hogy más is rosszul van tőle.

Lehet számodra hihetetlen, de a barátom, totál szerelmes és én meg ahhoz a nőhöz bottal nem nyúlnák. Valószínű, fordítva is igaz. Akit én imádok, nincs az a pénz, amiért ő lefeküdne vele. A szerelem, érzések, már csak ilyenek.

2017. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egy nagyobb összegben fogadnék, hogy a kérdező tette fel ezt a kérdést is: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Meg még jó pár másikat, de lusta vagyok visszakeresni.

2017. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6: Ezzel eléggé mellélőttél te kis önjelölt Sherlock Holmes. :D
2017. febr. 19. 21:01
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Erősen kétlem. :) De oké, legyen ennyi örömöd. Ebben az esetben viszont javaslom, hogy írj neki, és alapítsátok meg a "jóképű vagyok, de meg kell alkudnom, és nem értem, hogy a »köpcös/sovány/alacsony« pasik ezt hogy csinálják" klubbot. Hajrá!
2017. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan, ahol nem számít a dolog, de azért tuti vannak olyanok, ahol kB az van, hogy mert más nincs.

Én is jártam úgy, hogy megismertem egy lányt, nem volt egy szépség, de egy bizonyos ok miatt nekem nagyon bejött.

Kb annyira előadta magát ő is mindig, mint az első.

Imádja, szereti a barátját, aki egyébként egy elég csúnya gyerek volt.

Aztán a sors úgy hozta, hogy nekünk is volt úgy alkalmunk, aztán dugtunk. Én is jó pasinak számítok, azt láttam rajta, hogy úgy van vele, hogy na jó, azért engem nem fog kihagyni, aztán kB a vége az lett, hogy ott is akarta hagyni a barátját.

Utána még darabig szexeltünk, de én komolyabbat nem akartam.

2017. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%

A hármas választól majdnem elsírtam magam:

Okos de előnytelen külsejű lány simán megcsalja a barátját egy jóképű 10/9-essel. Érted, azt hiszed védelmet nyújt az hogy elénytelen a külseje és hogy okos. Hát egy lófaszt!

2017. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!