Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kinek mit jelent a megbecsüles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mit jelent a megbecsüles szo? Az, hogy a parja megbecsüli? Hogyan van ez pl. a ti kapcsolatotokban kifejezve? Csak egy kis felmerest szeretnek.28/N

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés és fontos.

Szerintem egymásra figyelés, egyes ünnepeket semmiképpen sem kihagyva, minimális figyelmességek-ajándékok, akár pár szál virág is, mikor mire telik.

2016. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a megbecsülés, ha észrevesszük a másikat lelki téren is. Meg tudunk köszönni neki bármit, egy-egy apró figyelmességre sem vagyunk restek, gondját viseljük, ha kell, és akkor sem anyázunk, amikor nagyon megérdemelné a másik.
2016. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Illetve ha a másik segítségre szorul (pl. beteg vagy szomorú), akkor ápolni, mellette lenni, szintén figyelni rá. Nőként egy minimális háziasságot tanusítani.
2016. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Meghallgat, odafigyel rám, nem éget le mások előtt, nem hoz szándékosan kellemetlen helyzetbe, kiáll mellettem és támogat, nem beszél rólam f-szságokat a hátam mögött, nem beszél velem rondán, nem próbál érzelmileg manipulálni, türelmes, ha valamit teszek érte, akkor azt értékeli, nem pedig magától értetődőként kezeli. Ilyesmi.


24L

2016. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A reggelire készített szendvics miatt felhív miután megette, hogy megköszönje és isteni volt.

Többször megemlíti csak úgy derült égből Polly hogy mennyire jó hogy én vagyok vele.

TV-zés közben odafordul és kimondja ami eszébe jut, legutóbbi példánál maradva, hogy értékeli, és MEGBECSÜLI azt, hogy nagyon sok kompromisszumot kötöttem a kapcsolatunk érdekében, és tolerálom hogy sokszor rengeteget dolgozik.

S még sorolhatnám.:)

2016. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy értékeled azt, amit a partnered önként ad számodra és ezt tudatosan jelzed felé, hogy mennyire jól esik....és eszerint viselkedsz. Minden étkezés után megdicséred a főztjét és megköszönöd a munkáját, hogy a tiszta vasalt inget kikészítette a fogasra, hogy megjavította a kertkaput, hogy lenyírta a füvet, hogy összeporszívózott.

Egyszóval értékeled a munkáját, az erőfeszítéseit.

Ha valaki átesik a ló túloldalára és alapból elvárja mindezt, sőt utasítgat, számon kér, az pedig a megbecsülés teljes hiánya, ilyenkor azt érzi az ember, hogy csinálhat bármilyen jó dolgot csak leszidás lehet belőle.

38F

2016. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelünk egymásra, kérünk és nem követelünk, támogatjuk egymást a céljainkban, ha szívességet teszünk egymásnak, azt értékeljük. Tudjuk, hogy a szeretet, bár a legtermészetesebb módon jelen van köztünk, nem lehet elvárás, hanem ajándék, amit igyekszünk erősíteni.
2016. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem vágok a szavába, örülök, ha valamit csinál nekem, főzök neki kávét, mire ébred, bármi dolgomat abbahagyom, ha épp kellek valamire, ilyesmik.
2016. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!