Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szólnál? Közös rovására...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál? Közös rovására saját autó nagy összegű felújítása+tuning pedig semmi baja?

Figyelt kérdés

Év elején költöztünk össze, direkt olcsó albérletbe hogy spóroljunk saját lakásra és erre 2 évünk van (ennyire kaptuk meg a lakást). Részben közös kassza van, mindketten teszünk egy tárcába ami a havi kiadásokat fedezi, abból fizetünk kb felesbe mindent. A többi saját pénz.


A párom úgy döntött hogy felújítja és tuningolja is az autóját. Leadta a szerelőhöz és az enyémmel jár.

A szerelő közölte hogy kb 500ezer lesz ez és még nem lesz 100%. 400ezret ér az autó kb.

Ő most úgy van hogy a közös dolgok rovására karcsúsít. Ha vásárolni megyünk akkor alap dolgokra (mosószer, kenyér stb) kérdez hogy miért azt veszem, ne vegyek, ha mutatókat olcsóbbat akkor azért azt ne, minek megyek 3 havonta 1x kozmetikushoz, minek kell fekete nadrág (meg fog szűnni a melóhelyem, interjúkra járok). Ezekre a saját pénzemből költök. Én igyekszem akciósan vásárolni, tudatosan, de ha ő valamit megkíván (nutella, kész süti) simán beteszi a kosárba és megsértődik ha mondom hogy akkor most ezt minek?! Fittyet hány az akciókra. Otthon meg hegyi beszédet tart hogy drága lesz az autó, nem tudja hogy lesz, mennyit dolgozik, tegyek be többet a közösbe...


2017. ápr. 20. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, ilyet nem értek. Igazat adok neked, de nem értem ezt, h minek költözik össze valaki ilyen emberrel? H lakva ismerszik meg az ember? Nem értek ezzel 100%-ig egyet. Mi sem élünk még együtt a párommal, de már most látom, h mennyi a jó és rossz tulajdonsága, h kb. együttélés során is mire számíthatok tőle mint érzelmileg mint anyagilag. LEHETETLENNEK tartom, h összebútorozás előtt ezek a tulajdonságai nem voltak...
2017. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Mi a kérdés? Csávó egyértelműen lapát.
2017. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól be lettél palizva szívem. Együtt laktok, így kevesebből kijön havonta, gondolom a házimunkát te végzed egyedül, ingyen szex bármikor, szóval arany élete van. Te meg egy balek vagy.
2017. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Hülyére vesz. 25 éves koromig ugyan így eltartattam magam a nőkkel állandó punci othon jó kocsi amit a csajom tankolt én meg azzal mentem nőzni. Lépj le még időben.
2017. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Most azt nem értem lakásra gyűjtötök vagy tunningra? A kettő együtt nem megy.

Amikor ő úgy döntött, h tunning, akkor te mit szóltál hozzá? Úgy tűnik semmit, mert még az autódat is odaadod neki.

Ezek után még ő tart szentbeszédet a spórolásról?!

Nevetséges, de az is, h te ezt hagyod...

2017. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Az az igazság, hogy a párod most fiatal. Hiába lesz jobban pénz rá 15 év múlva kit fog érdekelni... amikor gyerek voltam sokat olvastam egy kocsiról az autós újságokban - áhh nekem sose lesz olyan... álom - most meg nem is azért mentünk a fővárosba aztán vettem egy olyat amit kinéztem gyerekként :), igaz a feleségem jár vele, de megnézik az emberek. A kocsit is. Mondhatni megvalósult az álmom, csak most már nem érdekel. 10 évvel ezelőtt jobban élveztem volna.


Szóval ő ilyen. Vagy elfogadod ilyennek, vagy nem, vagy elfogadod de azért csinálsz egy kis műhisztit és drámáztok rajt, vagy megszereted te is a kocsit, vagy elhagyod és lesz majd más aki ezt szereti.


10-15 évig ha együtt lesztek, meglesz a ház, a gyerek minden aztán nem tudtok egymással mit kezdeni azt mondod úúú amikor még fiatal volt ilyeneket meg olyanokat csinált... bárcsak olyan lenne újra!

2017. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os, olvastad végig a Kérdező írását? 😊

Oké, persze, legyen felújítva az qurva tragacs, sőt még tunningja is legyen, meg akár repüljön is, de akkor ne baxtassa a csajt egy szerencsétlen fekete nadrág miatt, meg tartson szentbeszédet, miszerint most a csajnak kell jobban belerakni a lakás pénzbe.

Ugye, vagy ugye? 😊

2017. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Külön kassza egyértelműen!

Ha a határidőig nincs meg az ő része amivel beszáll, akkor lapát!

2017. ápr. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, lakva ismerszik meg az ember... ez egy élősködő, infantilis és buta alak.

Nem fog változni, és ha ezt benyeled, akkor az csak az elő lépés lesz.

Tegye csak be a közös kasszába a szokásos részét - ha már a lakással kapcsolatos terveiről csendben és sunyin lemondott.

2017. ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Én úgy tartom, hogy együtt élésnél faxság a külön kassza.

Most gondoltam meg magam.

2017. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!