Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Munkahelyen ti ismerkednetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen ti ismerkednetek? Ha a kapcsolatotok balul sul el, akkor nem menne a munkahely rovasara?

Figyelt kérdés
Az ismerkedes kockazattal jar es nem biztos, hogy fel ev utan is egyutt lesznek. Ezt ismerve, megis be mernetek vallalni egy munkahelyi ismerkedest?
2016. febr. 17. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Akinek olyan negatív és pesszimista a hozzáállása, hogy "nem biztos, hogy fel ev után is együtt lesznek" az ne is ismerkedjen, véleményem szerint.

A jövőt senki se ismeri. És ha már valaki ilyen negatívan áll egy olyan dolog elébe, ami még meg sem történt, el se kezdődött, annak hogy van képe elkezdeni bármit, ha ilyen hozzáállása van, hogy...stb.


Mindenbe pozitívan kéne belemenni, hogy igen, ő lesz az igazi, és megteszek mindent azért, hogy a kapcsolat örökre szóljon.


Igen, ismerkednék, ha szabad lennék és mivel pozitív személyiség vagyok ezért én nem úgy állnék az egészhez, hogy akkor lehet, hogy nem éli meg a fél évet se a kapcsolatunk.


Ha meg nem jön össze, és aztán? Humanusan kéne elválni egymástól, azt figyelembe véve, hogy ne feszélyezzük egymást a saját munkánkban. A felnőtt emberek ezt meg tudják tenni.

2016. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem összejött két munkatársam, a csaj totál beleszeretett, a srác viszont pár hónap után ejtette. Azóta eltelt négy hónap, de a lány még mindig szenved, mert minden egyes nap valamiért eszébe jut a pasi, mégha nem is futnak össze, mert elég nagy munkahely.


De én is tudom magamról, hogyha nagyon megtetszene egy pasi, akkor nem zavarna, hogy munkatárs, bevállalnám, lesz ami lesz...


27N

2016. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, nem eszek házinyulat.
2016. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1:

Elolvastad a kerdest? Nem az ismerkedesrol, randizasrol irtam, hanem arrol, hogy a munkahelyen tortenik mindez. Egy parkapcsolat kockazatokat rejt magaban - ezzel nincs is semmi gond, ilyen az elet. Az viszont mas megkozelites, hogy mindketten kozos munkahelyen vannak.

2016. febr. 17. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nagyszüleim kollégákként jöttek össze. Nekem sem tabu, ha úgy alakul. Egyébként meg ha nem jól sül el, az élet akkor is megy tovább. Eleget kellett gazdasági okokból újrakezdenem, hogy uralkodjak magamon és semmi ne menjen a munka rovására.
2016. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, igen, tudtam értelmezni a kérdést.


És mi van akkor ha munkahelyen történik mindez? Semmi.

Pl. engem is tanított egy olyan tanárnő, akinek a férje pedig ugyanabban a gimiben föcit és bioszt tanított. És? Különbséget kell tenni munkahely és otthoni légkör között. Mind a kettőjüknek van saját dolga, és ha elbliccelik, akkor nagyobb valószínűséggel mind a ketten repülnek. És ha vége a kapcsolatnak, akkor humánusan kell zárni a dolgokat, akkor nem fog bezavarni a további munkába.

2016. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én épp ilyen helyzetben vagyok.

Nagyon különbözünk a sráccal, ami eleinte baromira megrémített. Eleinte nekem is eszembe jutott, hogy talán ezek miatt a különbségek miatt bele se kéne menni mert mi van ha nem jön össze... de mára már rájöttem, hogy épp emiatt szuper, sosem unatkozunk egymás mellett. Egyszóval eldöntöttem, hogy jó lesz, és munkahely ide vagy oda, de megéri a kockázatot.

2016. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!