Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha nem segítek a házimunkában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem segítek a házimunkában kevesebbet fog dolgozni, jogos?

Figyelt kérdés

2 hónapja összeköltöztünk a barátnőmmel és ő viszi a háztartást. Így alakult ki.. Én 12órában melózok két műszakban.Kétszer annyit is keresek.Semmire nincs időm, utálok postára járni ezt mindig anyám intézte. A főbérlőnkkel is ő beszél, mindketten nők, csak jobban tudják, max bevásárolni elkísérem. Ő csak oktatásszervező napi 8-10órában. Nekem a napom alvásból és melóból áll, 1-2órával az előtt tudok felkelni hogy menni kéne. Ilyenkor is pihenek inkább a melóra, net vagy tv. Hétvégén du 2 előtt nem kelek fel de van hogy inkább 4kor. Ez is baj. Neki azért jóval több ideje van.. Bár mostanában sokszor ideges is. Erre egyik nap annyit mondott hogy ha továbbra is mindent neki kell csinálnia akkor elmegy részmunkaidőbe! Nem tudok besegíteni a háztartásba, fáradt vagyok mindig. Ha rám hagy valamit az úgy marad mert nincs rá időm/erőm.

Tény hogy válogatós vagyok és csak olyasmit eszek amiben van hús de fizikai munkát végzek és kell az energia!!

Ti mit szólnátok? Belemennétek?


2017. ápr. 21. 19:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Az is munka amit ő csinál, mégha szerinted nem is megterhelő. Egyedül vinni egy háztartást szintén nem egyszerű. Attól, hogy te túlhajtod magad neki még nem kötelező. Teljesen jogos, hogy nem akar meggebedni. Ha megélnétek úgyis, akkor miért ne. Ha szereted a párod, te sem akarhatod, hogy kimerült és bodlogtalan legyen.
2017. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
47%

En mar reg dobnalak a francba, semmi masbol nem all az eleted csak zabalsz, dolgozol, alszol. Es nem kell 12 orat dolgoznod, a baratnodnek kene elmenni melozni hogy ketten dolgozzatok, a haztartast meg fele aranyban csinalni.

Az a baj te egy anyapotlekot latsz a baratnodbe, akiszepen foz rad, ganajoz utanad, felteszi a kis elokedet, pelenkadat...

Szerintem mar meg is csalt.

2017. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
12%

1# El vagy kicsit tevedve. Ha minden penzt a pasi keres es a no nem dolgozik teljesen elvarhato hogy rendesen vigye a haztartast.

Azert ne hasonlitsd mar ossze a napi 12 ora munkat a hazimunkaval marhara nem egy kategoria :D

2017. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jogos. Annyival nem dolgozol többet, amennyi kompenzálná a házimunkát.
2017. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Te minden nap 12 órát dolgozol? Vagy vannak szabadnapjaid is?


Egyébként nálunk tényleg így működik, én részmunkaidőben dolgozok, de mindent én csinálok: háztartás, gyerek, ügyintézés, szervezés, néha még a hivatalos leveleit is én írom meg. Nálunk ez közös döntés volt, évek óta jól működik. Mindig úgy szervezem a dolgokat, hogy mire ő végez a munkával, én is végzek mindennel, így több időt tudunk együtt tölteni.

2017. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Erika Berger, olvasol is, vagy csak írsz...? A nő is dolgozik 8-10 órában.
2017. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

Na,még 10 ilyen kaliberű kérdés 5 éven belül gyakorin és kétszeri meggondolás után sem fogok magyart választani,akármilyen szimpatikus,maximum,ha csak az egyik szülője magyar.

Ha fizikai munkát végzel,akkor legalább segíts be a háztartásba,ha már így ledegradálod.Mert igen,a házimunka is munka és egyedül necces.

2017. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

"Ő csak oktatásszervező"

Azert az kemeny, hogy leszolod a parod foglalkozasat ugy, hogy te fizikai munkat vegzel (ami szinten nem lenezendo).


Mind a ketten dolgoztok. Tehat mind a kettotoknek otthon is kellene vegeznie a dolgat. Hetvegen elmeletileg nem dolgoztok, tehat akkor is be lehetne segiteni.



"Kétszer annyit is keresek."

Ezzel mit akartal kifejezni? Mivel tobbet keresel, tobbmindent szabad neked, mint a parodnak?


"Semmire nincs időm, utálok postára járni ezt mindig anyám intézte. A főbérlőnkkel is ő beszél"

Eme mondat utan pedig meg szanalmas is lettel a szememben.


Tehat te fizikai munkat vegzel es ezert soha semmit ne kelljen csinalnod. Remek ferfi lehetsz.

2017. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Erika Berger kicsit ideggyenge :)
2017. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
És mit fogsz csinálni, ha a barátnőd lelép? Megesz a kosz, vagy visszaköltözöl anyádhoz annak ellenére, hogy anyagilag megengedhetnéd magadnak az önállóságot, csak azért, hogy ne kelljen házimunkát végezned? Ezen gondolkodj el, mert nem állsz messze attól, hogy meg is kelljen hoznod ezt a döntést.
2017. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!