Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyit segítenek otthon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit segítenek otthon a házimunkában a férfiak?

Figyelt kérdés

Vagy mennyire várjátok el, hogy kiszolgáljon benneteket a barátnőtök? Ha nincs épp főzve, akkor főztök ti vagy inkább csak hideget esztek? Ismeritek a mosógép működését? :)

Kíváncsian várom a válaszokat, hogy hol mennyire oszlanak meg a munkák:)


2016. szept. 12. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem segíteni kell, hanem megcsinálni/elvégezni, megegyezés szerint.
2016. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Semmit nem segítek. Max a szomszédasszonynak segítek.
2016. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen segítség??? Hát ő is ott lakik,nem?? Ha ott lakik,akkor a saját otthonát ne legyen már megterhelő rendben tartani!

Vagy erre csak egy nő képes?

2016. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki pasi lakott már egyedül, annak alap, hogy minden házimunkát (és azon túl is) képes legyen megcsinálni.


Tudok főzni, még senki nem halt bele, szóval elvileg ehető is.

Mosógép működését is ismerem.

Porszívózni, mosogatni is szoktam

Képes vagyok a kukáig elszlalomozni a szeméttel

Időnként vízkőoldózom a kádat, kitakarítom a wct

Ablakot pucolok

Portalanítok (képkeret, cső, tetején, ajtó felső peremén is)

Sőt, ki szoktam takarítani a mosogató csőrendszerét is

(még mielőtt eldugul)

És hasonló apróságok.


Ilyenre gondolsz?


Egyébként pedig van, hogy nem akarok főzni, és pl

egy szendvicset csinálok. Vagy vajas kenyeret épp

paprikával.


Ha van egy barátnő, akkor bármit átengedek neki,

viszont ha ő nem csinálja meg, akkor én teszem :)


Viszont egy dolgot nem tűrök el, a saját eszközeimet

ne takarítsa le senki. Mert ha tönkremegy, akkor le-

gyek én az oka, ne más :)

2016. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amikor egyedül éltem, egyedül intéztem mindent.

Manapság porszívózok hetente egyszer, kiviszem a szemetet amikor kell, megcsinálom a kisebb javításokat/barkácsmunkákat. Havi egyszer-kétszer főzök és úgy kb ennyi.



Minden mást amit el tudtok képzelni, ő csinál. Jól megvagyunk.

28/F

2016. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem "segít", megosztjuk. Legalább a felét megcsinálja, sokszor többet is.

25N 31F

2016. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jól mondják előttem: Nem segítségről van szó, hanem mindenkinek megvan a maga feladata a háztartásban, és mindenki megcsinálja a magáét.

Néha változik attól függően, hogy ki ér rá jobban. Pl, ha a férjem otthon van egész nap, én meg este 9-kor érek, akkor természetes, hogy megfőzi a vacsorát addigra és elmosogat.

2016. szept. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem SEGÍT, hanem elvégzi a RÁ ESŐ RÉSZT.


Mivel a férjem 35 én meg 42 órát dolgozok, nálunk 80%-ban ő végzi a házimunkát. A bevásárlást és a ruhák elpakolását csinálom én (szárítógép van); a főzés közös vagy felváltva. De ő takarít, porszívózik, mos fel, pakolja a mosogatógépet, takarítja a fürdőt, wc-t, mert ha én állnék neki este 6-kor, akkor sosem végeznénk.


Olyan férfival szóba sem állnék, aki úgy érzi neki csak "segítenie" kell és nem az ő kötelessége is a házimunka, főzés.

2016. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nőként szeretem a házimunkát magam csinálni. Ez az én feladatom. A páromnak pedig az, hogy autót mos-takarít, kertet rendez, bármilyen barkácsmunkát elvégez. Nehogy már fasziként köténykében teregesse a ruhákat és törölgessen. Ezzel annyit érnék el, hogy kiherélem, és elveszem a férfiasságát. Mindenki elpakol a másik után, ha úgy adódik. Talán elmosogat, ha nekem nem lenne rá időm. Hébe-hóba közösen takarítunk (azt is csak azért, mert jó buli együtt). De maradjon meg mindenki a saját szerepénél. Ha a párom mégiscsak főzne, nem azért tenné elsősorban, hogy legyen valami kaja, hanem azért, mert kedveskedni szeret. Egyáltalán nem várja el, hogy kiszolgáljam. Egy hétvégére elmentem a szüleimhez, ő otthon maradt dorbézolni a haverokkal. Mire hazaértem, nagyobb rend volt, mint amit ott hagytam. Mindenben feltalálja magát, ismeri a mosógépet is. Persze más tészta, ha egy férfi imád főzni vagy teregetni és örömmel átvállalja ezeket a feladatokat. De ezek egyéni vélemények mind. Mindenki úgy járul hozzá egy háztartás rendezéséhez, ahogy az ő "adottságai" engedik és nem megy a másik fél kárára. Ami pedig a legfontosabb, hogy elvárni sosem szabad. Ígértetni meg annál inkább.
2016. szept. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

utolso:


a barkacsmunkak nem mindennaposak, a mosogatas, stb. viszont igen, es egy ido utan nem is lehet kreativan csinalni, hogy ujdonsag legyen, oromet okozzon.


Nehogy már fasziként köténykében teregesse a ruhákat és törölgessen. -- nekem nincs kotenyem (no vagyok). a torolgetes meg hulyeseg.


raadasul az nem adottsag, hogy a no takaritani tud, a ferfi meg vizvezeteket szerelni. tanulas, szocializalodas, kisebb mertekben erdeklodes kerdese.

2016. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!